25. Kas ir īsta mīlestība uz Dievu?


Ar milzu krustu pret islāmu

Lielākajā Pakistānas pilsētā būvē milzīgu krustu, kas apliecina par kristiešu esamību šajā kristīgās ticības vajātajā valstī.

ar milzu krustu pret islāmu


Karāči centrā, kur vēsturiski atrodas lielākā kristiešu apbedījumu vieta, notiek gandrīz četrdesmit trīs metrus augsta krusta celtniecība. Šī projekta iniciators un realizētājs ir kāds pakistāniešu kristīgais uzņēmējs, kuram sapnī bija redzējums par krustu, kas slejas pār pilsētu, tādējādi nevardarbīgā veidā cīnoties pret islāmu.

Neskatoties uz lielo kritiku un daudzajiem šķēršļiem no musulmaņu puses, projekta autors ir nodevis visu Dieva rokās un tic, ka milzu krustu izdodies pabeigt līdz vasaras beigām un tas būšot pats lielākais krusts Āzijas reģionā. Tomēr tas nepārspēs līdz sīm par pasaules līelāko krustu atzīto 66 metrus augsto mileniuma krustu, kas atroda Maķedonijā.

Kristīgais uzņēmējs šādā veidā vēlas apliecināt pasaulei, ka kristieši Pakistānā vēl joprojām ir dzīvi.

Šis krusts ir arī ticību stiprinoša zīme vietējiem kristiešiem, jo gadiem ilgi tie ir pārcietuši daudz vajāšanu un uzbrukumus visā Pakistānas teritorijā. Bez tam ši milzīgā krusta zīme dos kristiešiem cerību, ka reiz viņi atkal varēs dzīvot mierā.

Pēdējos gadu desmitus Pakistāna ir īpaši bīstama valsts kristiešiem, jo vajāšanas netieši sankcionē arī valdība. Pret kristīgajam baznīcām šeit cīnās izmantojot spridzinātājus pašnāvniekus.

Saskaņā ar aktuālākajiem statistikas datiem tikai 1,5 % (tas ir aptuveni 2,7 miljoni) no Pakistānas iedzīvotājiem ir kristieši.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.