101. Kādas lietas pieder pie cilvēka dzīves kārtības, kad runājam par mantu?


Bībele mobilajā tālrunī

Latvijas Bībeles biedrība sadarbībā ar ASV kompāniju OliveTree, kura ir brīvprogrammas BibleReader izstrādātāja, tagad piedāvā Bībeli latviešu valodā arī mobilo viedtālruņu lietotājiem.


OliveTree izstrādājusi speciālu brīvprogrammas BibleReader moduli latviešu valodā, kurā par pamatu izmantots Latvijas Bībeles biedrības 1997.gadā izdotais 1965.gada izdevuma revidētā Bībeles tulkojuma teksts. Šādā veidā Bībeli latviešu valodā var uzinstalēt un lietot ar Android, Blackberry, iPhone, iPad, Nokia Symbian v5 viedtālruņiem.

Par 14 ASV dolāriem (aptuveni 7 lati) iespējams lejuplādēt OliveTree mājas lapā.

BibleReader programmai ir nopērkami arī ļoti daudz dažādi papildmoduļi – gan Bībeles komentāri, gan vārdnīcas un atlanti, gan Bībeles teksti oriģinālvalodās. Bībeles lasītājiem latviešu tulkojuma modulis būs labs papildinājums Bībeles tālākai izpētei.

BibleReader programmā ir iespēja atvērt Bībeles tekstu ekrāna augšdaļā un paralēli atvērt kādu no Bībeles komentāriem (angļu valodā) vai Bībeles oriģināltekstu vai tulkojumu ekrāna apakšdaļā teksta salīdzināšanai un dziļākai izpētei.

Bet ieinstalējot tikai šo vienu moduli, BibleReader būs kā latviešu Bībeles programma. Pie tam, lietotājam mainot tālruni, nav jāuztraucas par nopirkto moduļu likteni, atliek tikai uzinstalēt attiecīgajam tālrunim paredzēto BibleReader brīvprogrammu un visi iegādātie moduļi būs pieejami jaunajā tālrunī.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.