3. Kā mums ir jāmācās Dieva Vārds?


Jaunais Bībeles tulkojums e-formātā

Neilgi pēc tam, kad īsā laikā tika izpirkta visa jaunā Bībeles tulkojuma sadrukātā tirāža, Latvijas Bībeles biedrība nolēma ļaut to lejuplādēt arī digitālajā formātā. Taču pagaidām vienīgā vieta, kur legāli iegūt Svēto Rakstu jaunā tulkojuma latviešu valodā elektronisko versiju ir interneta veikals “OliveTree”.


2012.gada tulkojums no oriģinālvalodām ar un bez deiterokanoniskajām grāmatām par maksu ir lejuplādējami aplikācijas veidā. Taču visupirms uz savas elektroniskās lasītājiekārtas ir nepieciešams instalēt “Olive Tree” izstrādāto brīvprogrammu BibleReader.

Bībeles jaunā tulkojuma bez deiterokanoniskajām grāmatām aplikāciju par nepilniem četrpadsmit ASV dolāriem (apmēram 7,30 Ls) var saņemt šeit.

Savukārt Svēto Rakstu 2012.gada tulkojums no oriģinālvalodām ar deiterokanoniskajām grāmatām par nepilniem divdesmit ASV dolāriem (aptuveni 10,55 Ls) iegūstam šeit.

Neskatoties uz to, ka aplikācijas netiek dāļātas par brīvu, bet tām ir jāmaksā, vismaz 570 interesenti, kopš radusies iespēja savā rīcībā iegūt Bībeles jauno tulkojumu elektroniski, jau to ir izmantojuši.

Pirms iegādāties aplikācijas noteikti pārliecinieties vai jūsu elektroniskajā lasītājiekārtā darbojas brīvprogramma BibleReader un vai tā ir starp tām (iPad, iPhone, Mac on Lion, Windows Desktop, Android), kuras atbalsta jaunā Bībeles tulkojuma elektroniskā versija.

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

8 atsauces par “Jaunais Bībeles tulkojums e-formātā”

 1. Cody:


  Ar vienu pirkumu to lietoju uz trīs ierīcēm – iPhone, iPad un iMac, t.i. nav jāiegādājas trīs licences. Droši vien tas attiecas arī uz Windows un Android ierīcēm.
  Ja patīk salīdzināt dažādus tulkojumus, tad atverot divus vienlaicīgi tie sadala displeju uz pusēm un ritinot vienu otrs paralēli ritinās līdz.
  Skatījums iespējams gan ar atdalītiem pantiem, gan ar vienlaidu tekstu.
  Pieejami dažādi lasīšanas plāni un meklēšanas iespējas.
  Uz iPad mini un piecus gadus veca iMac strādā zibenīgi. Uz iPhone 3Gs diezgan bremzīgs.
  Tas nav reklāmas raksts.

 2. jean:


  paldies, Cody, par info. Tad ir jēga maksāt, tā sapratu??

 3. talyc:


  Jā, ļoti ērti un praktiski
  un principā arī ekonomiski izdevīgi
  - – -
  pats lietoju un citiem iesaku (katram, kam viedtālrunis kabatā)

 4. Roberto:


  jā uz Android un Windows darbojās – pārbaudīts

 5. Cody:


  jean, maksā tikai Bībeles teksts, pati programma Olive Tree ir par brīvu. Bezmaksas pieejami materiāli un Bībeles angļu valodā (American, English Standart and King James). Protams, ir iespējams iegādāties arī latviešu rediģēto tulkojumu. To arī ritinu blakus jaunajam. Maksa nav liela, lai nepamēģinātu.

  Man pašam pirmajā vietā ir grāmata, bet darbā paliek iPad. Neviens nezin, ko es tajā ekrānā redzu. Manu kolēģu reakcija, ieraugot manās rokās Bībeli, būtu neparedzama. Ikdienas sarunās manā kantorī naids pret Kristu ir pārliecinošs. Patiešām, tas ir reāls naids.

 6. jean:


  Sveiki, kādā citā forumā uzzināju, ka šonedēļ olive tree atlaižu laiks!! Arī latviešu izdevumi par puscenu!! $ 19.99 vietā $9.99!! Pats izmantoju šo piedāvājumu. Viss notiek! :)

 7. Roberto:


  Jā, jean, OliveTree ik pa brīdim taisa atlaides, atliek tikai sekot līdz

 8. Letins:


  Piedodiet, bet šādā piedāvājumā jauno redakciju lasiet paši un nesodiet savus mīlošos oponentus, ko nevēlaties apgaismot.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.