Ieskaties

8 komentāri par “Jaunais Bībeles tulkojums e-formātā

 1. Ar vienu pirkumu to lietoju uz trīs ierīcēm – iPhone, iPad un iMac, t.i. nav jāiegādājas trīs licences. Droši vien tas attiecas arī uz Windows un Android ierīcēm.
  Ja patīk salīdzināt dažādus tulkojumus, tad atverot divus vienlaicīgi tie sadala displeju uz pusēm un ritinot vienu otrs paralēli ritinās līdz.
  Skatījums iespējams gan ar atdalītiem pantiem, gan ar vienlaidu tekstu.
  Pieejami dažādi lasīšanas plāni un meklēšanas iespējas.
  Uz iPad mini un piecus gadus veca iMac strādā zibenīgi. Uz iPhone 3Gs diezgan bremzīgs.
  Tas nav reklāmas raksts.

 2. paldies, Cody, par info. Tad ir jēga maksāt, tā sapratu??

 3. Jā, ļoti ērti un praktiski
  un principā arī ekonomiski izdevīgi
  – – –
  pats lietoju un citiem iesaku (katram, kam viedtālrunis kabatā)

 4. jean, maksā tikai Bībeles teksts, pati programma Olive Tree ir par brīvu. Bezmaksas pieejami materiāli un Bībeles angļu valodā (American, English Standart and King James). Protams, ir iespējams iegādāties arī latviešu rediģēto tulkojumu. To arī ritinu blakus jaunajam. Maksa nav liela, lai nepamēģinātu.

  Man pašam pirmajā vietā ir grāmata, bet darbā paliek iPad. Neviens nezin, ko es tajā ekrānā redzu. Manu kolēģu reakcija, ieraugot manās rokās Bībeli, būtu neparedzama. Ikdienas sarunās manā kantorī naids pret Kristu ir pārliecinošs. Patiešām, tas ir reāls naids.

 5. Sveiki, kādā citā forumā uzzināju, ka šonedēļ olive tree atlaižu laiks!! Arī latviešu izdevumi par puscenu!! $ 19.99 vietā $9.99!! Pats izmantoju šo piedāvājumu. Viss notiek! :)

 6. Jā, jean, OliveTree ik pa brīdim taisa atlaides, atliek tikai sekot līdz

 7. Piedodiet, bet šādā piedāvājumā jauno redakciju lasiet paši un nesodiet savus mīlošos oponentus, ko nevēlaties apgaismot.

Atbildēt