47. Kad mēs topam vainīgi pie Dieva Vārda nievāšanas?


Slēgts interneta biktskrēsls

Kāds polis ir nokļuvis nepatikšanās, jo piedāvājis interneta biktskrēslu slinkiem Romas katoļiem, kas sevi nevēlas apgrūtināt ar baznīcas apmeklēšanu.


Trīsdesmit septiņus gadus vecais Boriss Cezars bija izveidojis interneta lapu, kas sveica apmeklētājus ar vārdiem: “Laipni lūgti pie virtuālā biktskrēsla!”

Tālāk tajā bija rakstīts: “Tagad uzrakstiet, kā jūs esat nogrēkojušies pret Dievu To Kungu. Vai jūs nožēlojat savus grēkus?” un doti atbilžu varianti: “Jā” vai “nē”.

Tam sekoja jautājums: “Vai jūs domājat tos labot?” (“Jā,” vai “nē.”) “Tagad spiediet “nākamais”.”

Pēc tam parādījās frāzes: “Mēs jūs savienojam ar Dievu To Kungu, lūdzu uzgaidiet… Jūsu grēki tiek nosūtīti, lūdzu uzgaidiet… Apsveicam, jūsu grēki ir piedoti.”

Cezaram par reliģisko jūtu aizskaršanu draud pamatīga soda nauda vai pat cietums, un viņa interneta lapa ir slēgta. “Es pats esmu Romas katolis. Es eju pie bikts kā visi citi. Es nevienu negribēju apvainot,” viņš taisnojās.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Slēgts interneta biktskrēsls”

  1. Kundalini:


    Boriss – Ti bil njeprav :)

  2. Kundalini:


    PS ja nopietni – tad atgadina Interneta cirkulejoshu “jautajumu un atbilzhu ” variantu sheemu – kuras beigaas nonaac pie viena vai otra apliecinajuma :) Shjaaa gadijumaa: esmu grecigs – nozheloju greekus….Vai : es Dievam neticu un turpinu dzivot taalaak – kaa esmu dzivojis….Ir ari iespejami citi varianti : ja pats izdomaa shaadu jautajumu un atbilzhu tabulu ar sev velamiem variantiem un sheemaam – kaa shajaa gadijumaa minetais Boriss – gustot islaicigu popularitati – un ari varbut kadu lieku grasiti kabaataa…Analogijai var minet neseno notikumu Polija kur kaads virieties nogrieza savu viriskjo atributiku….Abos gadijumos rezultaats ir viens : ari Latvijas kristieshi zina par shadiem cilvecinjiem….un “leetu populariaati”….jo pec kada laika buus atkal citi – par ko runasim…Bet stabilas veertiibas nemainaas….ari stabilas interneta lappuses :)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.