315. Kāds pielietojums kristībai ...ikdienā?


Lūdz palīdzību, lai savaldītu priesteri

Portugāļu aktīvistu grupa, kas cīnās par drošību uz ceļiem, aicinājusi Vatikānu panākt, lai priesteris, kuram pieder automašīna “Ford Fiesta” ar palielinātu motora dzinējspēku, pretotos kārdinājumam pārsniegt ātrumu.

Priesteris Antoniu Rodrigešs, kuram vienīgajam Portugālē pieder 150 zirgspēku automašīna “Ford Fiesta 2000 ST”, lielījies, ka viņa auto spēj sasniegt ātrumu 210 kilometri stundā, un pateicies Dievam, ka viņš vēl nekad nav sodīts par ātruma pārsniegšanu, sacīts Automobilistu asociācijas vēstulē Romas pāvestam Racingeram.

Vēstulē, kura publicēta arī asociācijas mājas lapā internetā, citēts priestera Rodrigeša teiktais, ka viņš ar mašīnu vizinot jauniešus un mēdzot braukt arī ātrāk, lai paspētu laikā uz trīs apgabala draudzēm.

“Mēs aicinām Viņa Svētību palīdzēt šim nelaimīgajam priesterim pārdomāt savas rīcības nopietnību un augstprātību, kā arī palīdzēt viņam pretoties ātruma un lielības kārdinājumiem,” teikts vēstulē.

“Man patīk mans auto, taču es braucu apdomīgi,” priesteris savukārt sacījis kāram portugāļu laikrakstam.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Lūdz palīdzību, lai savaldītu priesteri”

  1. moritz:


    vizina jaunieshus… nu ja…

  2. gviclo:


    Man arī patīk mans auto, un es mēģinu braukt apdomīgi [210 nav vēl gadījies].

  3. moritz:


    man shtraafji tikai par parkoshanu neatljautaa vietaa vai veidaa… :(Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.