247. Kā tu vari saprast miesas augšāmcelšanos?


Katoļu ārsti dziedina homoseksuāļus

Vācijas Bund katholischer Ärzte piedāvā ārstēt homoseksuālismu ar psihoterapijas un homeopātijas palīdzību.


Pretēji sauklim “Homoseksuālisms nav slimība!”, kas lasāms katoļu ārstu asociācijas mājaslapā, tiek piedāvāta “terapijas iespējas homoseksuālu tendenču ārstēšanai”. Ārstēšanas kursā ietverta psihoterapija un homeopātiskas metodes, izmantojot koncentrētas vielas, piemēram, platīnu.

Par neparasto dziedniecību spiesti taisnoties Asociācija aizstāv sevi, sakot, ka tikai nodrošinājusi palīdzību cilvēkiem, kuri to lūguši.

“Mēs zinām daudzus cilvēkus ar homoseksuālām tendencēm, kas cieš garīgi un psiholoģiski.Ja kāds ir nelaimīgs, slims vai cieš, tad viņam vai viņai vajadzētu spēt atrast palīdzību mūsu mājaslapā ,” norādīja asociācijas direktors Gero Vinkelmans.

Vinkelmans arī paskaidroja, ka organizācija Bund katholischer Ärzte nemēģina nevienam kaitēt vai “uzspiest” kādam slimību, un paskaidro, un ka katoļu ārstu asociācijas mājaslapa nepārstāv oficiālo Romas katoļu baznīcas viedokli par homoseksuālismu.

“Tas ir kristiešu un medicīnas ieguldījums mūžu vecā jautājumā,” teikts mājaslapā ievietotajā paziņojumā.

Tīmekļa vietnē lasāms arī kāda “Austrumvācijas homoseksuāļa” paustais prieks par to, ka asociācija “tic, ka homoseksuālas tendences ir iespējams mainīt”.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.