112. Ko Dievs aizliedz šajos baušļos?


Gejus jāsūta uz labošanas darbu nometnēm

Kāds amerikāņu mācītājs pauž viedokli, ka ASV jāpieņem jaunu konstitūcijas labojumu, saskaņā ar kuru visi homoseksuālisti tiktu nosūtīti uz labošanas darbu nometnēm.

gejus vajag sūtīt uz labošanas darbu nometnēm


Konservatīvs protestantu sludinātājs Maikls V. Viljamss savā interneta vietnē PreachingPolitics.com ar video rullīša starpniecību stāsta, ka pēdējā pus gadsimta laikā kristieši pret homoseksuālistiem esot kļuvuši krietni tolerantāki, savukārt geji un lesbietes izrāda arvien lielāku neiecietību pret kristiešiem un to vērtībām.

Mācītājs uzsver, ka ir pienācis pēdējais laiks, kad kristietībai vajadzētu sekot Dievam un Viņa vārdam, aizliedzot homoseksuālismu un pasludinot to par kriminālu rīcību.

Šī iemesla dēļ mācītājs aicina visus kristīgos amerikāņus apvienot spēkus un ierosināt konstitūcijas labojums, lai Amerika kļūtu par valsti ar Bībele pamatotu ētiku un tradicionālām morāles vērtībām.

Viljamss uzskata, ka vislabākais veids, kā izskaust homoseksualitāti no amerikāņu vidus, ir sūtīt gejus un lesbietes uz labošanas darbu nometnēm, kur tiem būtu jāpavada vismaz desmit gadi. Pārfrāzējot leģendāro izteicienu – darbs darīs viņus brīvus no netiklības.

Birkas: , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.