324. Vai atklātos grēkos kritis cilvēks var gūt grēku piedošanu?


Radītāja vietā – seksualitāte

Nevar neredzēt arī to, ka daudzās protestantiskajās Baznīcās homoseksuālisms tiek uzlūkots ne vien kā “radības variants”, tātad kā kaut kas Dieva radīts, ka Baznīcas svētī homoseksuālas partnerības un ka tad arī mācītāji un bīskapi, kas dara zināmu savu noslieci uz to un to praktizē, tieši tāpēc tiek ievēlēti.

Radītāja vietā - seksualitāte


Šāda veida pretrunas starp to, kas pavisam skaidri pasacīts Svētajos Rakstos un mūsdienu sabiedrībā akceptēto un praktizēto izturēšanos ir lielā skaitā un visos laikos. Tieši tādēļ lieli maldi ir uzskats, ka ar Dieva vārda un cilvēku vārdu atšķiršanu ir iespējams vienkārši noslaucīt prom to, “kas stāv rakstīts” (sal. Mt.4:6-10).

Nekad nebūs iespējams ignorēt rakstīto Dieva vārdu, ka tie, kas dara šo grēku, tāpat kā dažādus citus grēkus, nemantos Dieva valstību (1.Kor.6:9-11; Ga1.5:21).

Un Rom.1:18-32 rāda, kā visās šajās perversijās Dieva sods parādās jau laikā, kad tiek pārkāpts pirmais bauslis (Rom.1:18-23) un Radītāja vietā dievišķu godinājumu saņem kāda radīta lieta, kā šajā gadījumā “seksualitāte”.

Tas, ka briesmīgā epidēmiskā AIDS izplatība varētu būt Dieva sods par homoseksuālismu un promiskuitāti, tiek noliegts un noklusēts.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Radītāja vietā – seksualitāte”

  1. Daiga:


    Tāpat kā muļķības ir tas, ka Bībelē it kā neesot pieminēts lesbisms.
    Palasiet Pāvila vēstuli romiešiem 1.nod. 22 – 32. Paši redzēsietLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.