23. Kādas trīs lietas valda sirdī tam, kas paļaujas vienīgi uz Dievu?


2013. gads elektroniskajā baznīcā

Īsumā atskatīsimies uz nozīmīgākajiem notikumiem, kuri aizvadītajā kalendārajā gadā notikuši teoloģiski-izklaidējošajā e-projektā e-BAZNICA.

2013. gads elektroniskajā baznīcā


2013. gads ir atskaites punkts jaunai ērai vietnes www.ebaznica.lv darbībā, jo par godu sestajam gadam globālajā tīmeklī tika palaista mobilajām ierīcēm draudzīga versija, tādējādi sagādājot mazāk galvassāpju desmitai daļai lasītāju.

Aizvadītā gada 26.jūnijs kļuva ievērības cienīgs, jo tika sasniegts augtākais diennakts apmeklētības rādītājs kopš e-BAZNICA.lv darbības uzsākšanas, proti, kad e-projektā diennakts laikā bija iegriezušies 3333 interneta lietotāji. Kopumā teoloģiski-izklaidējošais e-projekts 2013. gadā tika apmeklēts 198077 reizes jeb vidēji 543 divdesmit četrās stundās.

2013. gadā e-BAZNICA.lv bija 754 jaunas e-publikācijas, no kurām Visvairāk e-baznīcēnus un viesus bija ieinteresējusi Roberto saruna ar TV3 seriāla “UgunsGrēks” viltoto mācītāju. Tieši šī e-intervija bija galvenā apmeklētības rekorda kaldinātāja.

Pateicoties “Google” meklēšanas rezultātiem vārdam, īpaši vārdam “fabulas”, daudziem radās iespēja atrast un izlasīt doktora Mārtiņa Lutera e-refleksiju Dažas Ēzopa fabulas

Joprojām nezūdošu interesi saglabā e-BAZNICA sagādātā ekskluzīvā iespēja tiešsaistē skatītes daudziem tik iemīļotās animācijas filmas “Grāmatu Grāmata” pirmos sēriju Kā viss iesākās. Jāatzīst, ka tā patlaban ir kļuvusi par visu laiku apmeklētāko e-publiikāciju.

Virtuālas saziņas un mikroblogošanas tiešsaites sociālā tīkla tīmekļa vietnē “Twitter” plašu rezonansi guva tvīti saistībā ar e-BAZNICAs e-publikāciju par traģisko notikumu Rīgas mikrorajona veikalā. Tādējādi Dieva vārds panāca necerētu atgriezenisku saiti ar tiem, kuri vēlējās uzzināt kas vainīgs pie traģēdijas Zolitūdē?

Savukārt e-publikācija Mauka atgriežas Bībelē radīja milzīgu lavīnveidīgu ažiotāžu pasaulīgajos ziņu portālos, kuros atsaucoties un neatsaucoties uz www.ebaznica.lv tika pārpublicēta informācija, ka pirms pusgada izdotajā jaunajā Bībeles tulkojumā latviešu valodā esot izlasāms vārds “mauka”.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.