315. Kāds pielietojums kristībai ...ikdienā?


Jaunava Marija padara aklus

Gandrīz piecdesmit cilvēki Indijas dienvidos kļuvuši akli, ilgstoši skatoties saulē, cerot ieraudzīt tā sauktās “Jaunavas Marijas” parādīšanos.


Darīt šito trako lietu cilvēkus pamudināja nekas cits kā baumas par to, ka Erumeli pilsētā netālu no kādas viesnīcas redzams Jaunavas Marijas tēls.

Indijas svētā Jāzepa slimnīcas dakteri stāstīja, ka kopš pagājušās piektdienas jau 48 cilvēki vērsušies ar sūdzībām par redzes zaudēšanu. Turklāt cietušo vidū ir ne vien vietējie iedzīvotāji, bet arī tūristi.

Vietējās varas iestādes un garīdzniecības pārstāvji, norūpējušies par notikušo, un, lai novērstu konkurenci Lurdai Francijā un Fatimai Portugālē, nekavējoties izplatīja informāciju, kas noliedza brīnumaino parādību šajā Indijas pilsētā, un aicināja cilvēkus izvairīties no ilgstošas skatīšanās atklātā saulē.

Arī e-ntuziasti aicina izvairīties no ilgstošas skatīšanās saulē, jo tad var ieraudzīt visu kaut ko, un beigās neko, bet, mūsuprāt, labāk ir uzlūkot īsto Sauli un Gaismu – Svētos Rakstus – kas dara gudru un pasargā no garīga akluma.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Jaunava Marija padara aklus”

 1. talyc:


  Svētajos Rakstos atrodam, kā Jēzus dāvā redzi aklam (dara redzīgu)
  Avīžu rakstos atrodam, kā šarlatāni atņem redzi (padara aklus)
  mja

 2. didaskalos:


  `Darīt šito trako lietu cilvēkus pamudināja nekas cits kā baumas par to, ka Erumeli pilsētā netālu no kādas viesnīcas redzams Jaunavas Marijas tēls.`

  Ko tik tie viesnīcnieki neizdomā, lai pievilinātu tūristus! :(Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.