24. Kas ir patiesa dievbijība?


Grāmatnīca Bībeli uzskata par daiļliteratūru

ASV kāds mācītājs, vēlēdamies iegādāties Bībeli grāmatnīcā “Costco”, pamanīja, ka Svētie Raksti ir atzīmēti kā daiļliteratūra un ievietoti plauktā līdzās “Bada Spēlēm” un “Greja piecdesmit nokrāsām”.


Konstatētais radījis izbrīnu un garīdznieks publicējis savā mikroblogošanas tiešsaites sociālā tīkla tīmekļa vietnē fotoattēlu, kurā redzama Bībele ar birku daiļliteratūra. Mācītāja twitter,com konta sekotājos tas izraisīja tūlītēju reakciju. Milzīgs skaists sašutuma pilnu jautājumu tika nosūtīts grāmatnīcai.

Grāmatnīca nekavējoties reaģēja uz notikušo, pārvietojot Svētos Rakstus uz reliģijas plauktu un publiski atvainojoties par kļūdainu birkas pievienošanu. Kā skaidroja “Costco” pārstāvji tā esot bijusi neuzmanības kļūda un tam neesot bijis mērķis aizvainot ticīgo reliģiskās jūtas.

Šis ir līdz šim pirmais un vienīgais zināmais gadījums ASV, kad ar tviterspēka palīdzību tiek Bībele tiek pārvietota no viena plaukta uz citu.

Birkas: , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Grāmatnīca Bībeli uzskata par daiļliteratūru”

 1. luterānis:


  Bībele pie daiļliteratūras – tas ir pat solīdi, ir redzēta arī pie ezotērikas.

 2. talyc:


  vārds “fiction” no kā atvasināti arī tādi svešvārdi kā fikcija un fiktīvs tulkojas kā:

  daiļliteratūra
  izdomājums
  beletristika
  fantāzija

  šinī gadījumā tas gan precīzāk būtu formulējams kā “fantastika”
  un protams ka sv.Rakstu mācītājs nevar piekrist
  tam, ka Bībele ierindota vienā žandrā
  ar piem. zvaigžņu kariem

 3. luterānis:


  Atklāsmes grāmatā aprakstītie zvaigžņu kari ar ģenerāli Miķeli priekšgalā pret pūķa spēkiem kā reiz ir padarījuši Bībeli, kā atbrīvošanas proklamāciju pūķa pieviltajiem, nepieciešamu.:)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.