107. Ko Dievs aizliedz astotajā bauslī?


Vietējo reliģisko līderu izdarības tvīterī

Piedāvājam apskatīt Latvijas Civillikumā atzīto reliģisko organizāciju vadītāju izdarības mikroblogošanas vietnē twitter.com.

vietējo reliģisko līderu izdarības tvīterī

No septiņām oficiāli atzīto kristietībai piederīgo konfesiju līderiem tvīteri aktīvi lieto tikai trīs: ev.-luterāņu, Romas katoļu un baptistu.

Par celmlauzi šajā sociālajā tīmeklī uzskatāms Latvijas baptistu draudžu bīskaps @peterislv, kas 2009.gada septembrī izveidoja savu kontu un sešus mēnešus vēlāk nosūtīja savu ziņojumu. Pa teju astoņiem mēnešiem Pēteris Sproģis savācis 2263 virtuālos sekotājus un nosūtījis 908 īsākus vai garākus vēstījumus.

2009.gada decembrī par twitter.com lietotāju kļuva Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps @arhivanags. Lai gan Jānis Vanags ir bijis kūtrāks tvīterotājs, līdz šim nosūtot 713 interneta SMS, septiņarpus gadu laika viņa personība un tvītu saturs ir piesaistījis 4637 sekotājus.

Pēdējais no trijotnes 2010, gada augustā tviterim pievienojās Romas katoļu Baznīcas Latvijā @arhibiskaps. Pirmos piecus gadus Zbigņevs Stankēvičs bija pasīvs lietotājs, taču patlaban, uzsākot tvītošanu 2015. gada 18. decembrī, jau nosūtīti 564 ziņojumi un viņa kontam seko 1389 cilvēki.

Ieskatam:

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.