161. Kāds bija Dieva tēls cilvēkā?


Viena gada ceļojums

Davids Heimans, kurš strādā kādā Romas katoļu organizācijā Čikāgā, izjuta nepieciešamību piedzīvot vienotību ar citiem Romas katoļiem un baznīcām visā pasaulē.

Un viņš nolēma doties neparastā ceļojumā gada garumā, kura laikā Davids apmeklēs 365 Romas katoļu baznīcas [RKB] draudzes dažādās pasaules malās.

Viņa draudze 2007.gada 1.janvārī.ar īpašu dievkalpojumu, novēlot izdošanos, pavadīja ceļotāju. Iesākumā Heimans apmeklēja vairākus RKB dievnamus dažādos ASV štatos.

Saruna ar Lasvegasas RKB draudzes mācītāju, izrādījās pārsteidzoša, Davids uzzināja, ka ļoti daudzi cilvēki šajā azartspēļu un izklaides lielpilsētā bieži apmeklē baznīcas, lai izsūdzētu izdarītos grēkus.

Patlaban Davids Heimans atrodas Ķīnā, bet nākamās vizītes pieturvietas būs Vjetnamā, Indijā un citās Āzijas valstīs. Pēc tam viņš dosies uz Turciju, Dienvideiropu un Vāciju.

Vasarā ir paredzēts apmeklēt Āfriku, bet paša nobeigumā arī Dienvid- un Latīņameriku.

Šis gadu ilgais ceļojums beigsies 2007.gada 31.decembrī. Kopējies izdevumi tiek lēsti paredzēti vairāk par 15000 latiem, ko Davids cer saņemt kā ziedojumus, daloties savos iespaidos ar interneta un fotoattēlu palīdzību ar visiem interesentiem un sava projekta atbalstītājiem.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.