188. Ko Bībele māca par Jēzus ieņemšanu?


Tu esi apgriezis otrādi Dieva kārtību

Tu saki, ka esi to mēģinājis un lasījis Dieva vārdus, bet neesi kļuvis labāks.

Tu esi apgriezis otrādi Dieva kārtību

Vai nu tu nesaproti atgriešanos, jo uzskati, ka tev drīz jāsasniedz kādi spēka, dievbijības un svētuma augstumi, un neapzinies, ka ceļš uz turieni ved caur pazemības un nabadzības ieleju, kas nozīmē, ka tu nejutīsies arvien labāks un pilnīgāks, bet tieši otrādi; jebšu arī tu vēl esi grēka paverdzināts, neesi saņēmis jaunu dzīvi un jaunu vēlmi, jaunus garīgus spēkus, respektīvi, neesi pareizi lietojis Dieva vārdu.

Tu esi apgriezis otrādi Dieva kārtību un pūlies pats uzveikt ļaunumu sevī, pirms esi saņēmis Kristus nopelnu. Tu esi centies nest augļus, iekams kā zars esi ticis iepotēts Kristū.

Tāpēc sāc paklausīt Dieva vārdiem, kas tev saka: “Patveries vispirms pie Jēzus, lūdz pēc žēlastības, un tad tev būs padoms pret grēku.” Met nost savu paštaisnību un, kāds esi, ar visiem saviem trūkumiem un pretrunām, tveries Viņa žēlastības apskāvienos, un tu pieredzēsi, ka tur. kur ir daudz grēku, žēlastības ir vēl vairāk! Šai žēlastības pārbagātībai ir jākausē un jāpārvērš tava nabaga sirds, lai tā vairs neiekāro ļaunu, kas agrāk to paverdzināja, lai tagad tu iekārotu labo, kas agrāk tev nepatika.

Tā māca Dieva vārds. Paklausīgi lieto žēlastības līdzekli, un tev būs viss, kas nepieciešams tavai glābšanai!

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.