195. Kā Kristus tevi atpestīja arī no sātana varas?


Selēna Gomesa slavē To Kungu

Pazīstamā amerikāņu aktrise un dziedātāja Selēna Gomesa pamatīgi pārsteigusi savus fanus, dziedot pašas sarakstītu dziesmu Dieva godam kādā no draudzes Hillsong slavēšanas mūziķu koncertiem. Vai patiešām pasaules slavu ieguvusī popzvaigzne būtu kļuvusi kristiete? Šāds pieņēmums sajūsmina kristīgo sabiedrību, savukārt Selēnas sekulārajiem faniem liek kļūt domīgiem. Bet kā ir patiesībā?

Selēna Gomesa slavē To Kungu

Patiesībā nekā pārsteidzoša jaunajā Selēnas dziesmā Nobody nav. Tā ir atgriešanās pie dziedātājas garīgajām saknēm, jo Selēna piedzima un uzauga kristiešu ģimenē. Līdz zināmam vecumam viņa bija kārtīgs “baznīcas bērns”. Taču tad nāca filmēšanās vairākās Disneja studijas filmās, slava un fanu pielūgsme, kas pamazām aizveda meiteni projām no Dieva.

Divpadsmit gadu vecumā, sekojot ASV un citur pasaulē populārajai “Īsta mīlestība gaida” tradīcijai, Selēna uzvilka pirkstā “šķīstības gredzenu”, ar ko deva solījumu saglabāt sevi šķīstu līdz laulībām. Diemžēl vēlāk, kā tas vērojams ne vienas vien ‘zvaigznes’ dzīvē, notika atkrišana – vīrieši Selēnas dzīvē nāca un gāja, kādu laiku arī pazīstamais aktieris un dziedātājs Džastins Bībers. “Šķīstības gredzens” tika noslēpts pagultē.

Taču šai šķietami bezrūpīgajai dzīvei pēkšņi pienāca gals. Selēnai diagnosticēja nopietnu slimību, kas savukārt izsauca panisku baiļu lēkmes, depresiju un psiholoģisku izdegšanu. Tā dēļ tika atceltas vairākas pasaules koncerttūres. Selēna aizgāja no publiskās vides, izdzēsa savus sociālo tīklu kontus, ballīšu vietā noslēdzās mājas vidē, kur satikās vien ar pāris labākajām draudzenēm. Vēlāk viņa devās uz kādu kristīgu rehabilitācijas centru meža klusumā, lai izietu mentālās dziedniecības kursu.

Šajā dzīves skolas “pašmācības laikā”, kā Selēna to sauc, radās viņas jaunā dziesma Nobody, kas izteic Selēnas personīgās attiecības ar Dievu. Viņa arī atklāja, ka viņas agrāk nevainīgā bērnu auditorija izaugusi par pusaudžiem, kas dzer, smēķē un lieto narkotikas. Agrāk Selēna domāja, ka viņai nav pietiekamas gudrības, lai uzrunātu šos maldu purvus brienošos jauniešus. Bet kā ir tagad, kad Selēna sevi nekautrējas atkal saukt par kristieti?

Selēna meklēja padomu pie sava sena drauga Džastina Bībera, kurš arī nesen publiski paudis ticību Dievam. Pēc sarunas viņa nolēma “iznākt no savas vientulības”, lai publiski dalītos savā ticībā un ar savu jauno dziesmu. Tomēr dažiem faniem viņas dziesmā ietērptā vēsts šķita nesaprotama. Kad kāds jautāja Selēnai, kas ir šīs dziesmas centrālā vēsts, viņa atbildēja: “Dievs”.

Intervijās plašsaziņas līdzekļiem Selēna Gomesa par jauno dziesmu ir teikusi, ka cer – tā palīdzēs cilvēkiem novērst skatu no viņas personības, lai pievērstu to Dievam – vienīgajai patiesajai superzvaigznei. Lai nu tā būtu. Nereti mūzikas zvaigznes, kas sevi apzīmē par kristīgām, diemžēl ar savu dzīvi apliecina pretējo. Nav tik svarīgi, par ko tu dziedi – svarīgāk ir ar savu dzīvi pierādīt, ka dzīvo saskaņā ar to, par ko dziedi. Cerēsim, ka tā notiks arī ar Selēnu Gomesu.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.