57. Kas ceturtajā bauslī tiek noteikts vecākiem?


Anglikāņu baznīca iesaka lētas kāzas

Anglikāņu baznīca Lielbritānijā iesaka jauniem pāriem rīkot lētas kāzas, laulību ceremonijai izmantojot lietotas drēbes un kāzu mielastu rīkojot kā groziņvakaru.


Jaunā Anglikāņu baznīcas rokasgrāmatā ir ieteikts jaunajiem pāriem izvairīties no “tērēšanās kultūras” un “pievērsties vienkāršākai pieejai”. Vidējie izdevumi vienām kāzām Lielbritānijā tagad ir sasnieguši 17 tūkstošus mārciņu [18 tūkstošus latu], un līgavas kleita vien maksā 826 mārciņas [872 latus].

Rokasgrāmatas autors mācītājs Endrjū Bodijs ir bijušais ģimenes lietu konsultants. Viņš uzskata, ka līgavām vajadzētu braukt uz kāzām ar taksometru un ģērbtām kleitā, kas pirkta lietotu preču veikalā. Bodijs arī ierosina aicināt kāzu viesus ierasties uz mielastu ar saviem dzērieniem.

Herefordas bīskaps atzinīgi novērtēja Bodija padomus. “Laulība ir mūsu dzīves un sabiedrības veselības pamats. Pāriem ir vajadzīga palīdzība un pamudinājums iet šo ceļu,” atzina bīskaps.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Anglikāņu baznīca iesaka lētas kāzas”

  1. Aigard:


    Nu, ko briti nekad nav bijuši kā citi. Viņi ir dzīves gudrības pilni un tāpēc jau arī ir valdījuši vai pa visu pasauli. Jo prot naudiņu iekrāt un pēc tam svētīgi izmantot. Pamācīsiemies no viņiem un no viņu rokasgrāmatām.

  2. Kundalini:


    Jauki :)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.