310. Vai tiešām kristība atdzemdina?


@kardinalsPujats piemiņai

Šodien būtu apritējuši divi gadi kopš viltotais Pujats uzsāka aktīvu darbošanos twiterī. Taču par nožēlu daudzajiem sekotājiem, 2011.gada 21.decembrī tika veikts 333.čivinājums un pēcāk viss konta saturs tika neatgriezeniski dzēsts. e-BAZNĪCAs rīcībā ir nonākuši zudušie @kardianlsPujats ziņojumi un e-kskluzīvi tos nododam jūsu lasīšanai.

@kardinalsPujats piemiņai


Viss mainās: ērģelnieks sapinies ar 2 JRT aktrisēm, zvaniķis tirgo šķeldu, @altaarzeens trenkā vāveres, man cits hobijs sagadījies. Punkts.
21 Dec

Liku jaunajam saimniecības vadītājam uz ziemu sarūpēt man mājas jaku. Un kā man tagad šito uzstīvēt mugurā??? http://twitpic.com/7limwo
29 Nov

Es kā analītiķis esmu neatgriezeniski secinājis, ka Krūmanes kundzes patiesais promdošanās iemesls atrodams te http://bit.ly/s5iK1W
28 Nov

Apsargs ziņo orkāna sekas: altārzēns pavadījis vētrainu nakti, ērģelniekam no rīta bijis pamatīgs pūtiens, zvaniķis esot dancājis ar aukām.
28 Nov

Altārzēns izskaidroja, ar ko atšķiras vētra no orkāna. Vētrā es ar zizli izskatoties pēc vīra vētrā ar zizli, bet orkānā – pēc helikoptera..
25 Nov

@
@vaksix Es to nesauktu par tikšanos, bet gan par rautu.
23 Nov

Atkal ampeļi pa telefonu: -Labdien, kur ir Jūsu ziedojumu kastīte? –Kas Jūs esat? –FUKTUK! Neesmu poliglots, bet šo sapratu – nometu trubu.
23 Nov

Bankas nāk un iet, bet ziedojumu kastīte paliek.
22 Nov

Zvaniķis šobrīd kompjūterā kaut kādā kartē rāda punktus, kur viņš „vairs nevarēšot uz ceļa drāzties”… Man nav ko teikt.
21 Nov

Lūdzu, vismaz svētkos nerausieties viens otram virsū. Krastmalā.
18 Nov

Gatavojos trīsdienniekam.
17 Nov

Radošie inkubētāji grib uz @staroriga mums pielaist transvizuālu 4dimesiju kultūrmatērijas hiperbolizāciju. Tautas mēlē – starmeti uz torni.
14 Nov

Ja Tu draudziņ nezini | Kur ir laime Tava | Nemeklē to ciparā | Ciparā tās nava. #111111
11 Nov

Konsolidācija! Zvaniķis grib izņemt zvana mēli, altārzēns – zizli aizstāt ar Siguldas spieķi, ērģelnieks rosina pārvākties uz viņa dzīvokli.
9 Nov

Доброе утро. #nils
8 Nov

Brīvdienās kārtīgi nodevu pa bundžām. Tagad pieliekamajā pa zemi jāvāc šmuce: marinēta kukurūza, konservēti zirnīši un sālīti vilnīši.
7 Nov

Pirms mesties brīvdienu grēku virpulī, padomā labi, lai nav kā pēc sēžamvietas kratītāja iegādes TV veikalā: „…nu kam man to vajadzēja…”
4 Nov

Ērģelnieks nospēlēja priekšā Eltona Džona meldiņu. To vīru nezinu, bet mūzika krietna – lai viņam un viņa sieviņai stipra veselība un gars!
3 Nov

Man lūgums @LatvijasRadio – vēlos, lūdzu, šodien noKNABtajam bijušajam ministram Dzintaram veltīt dziesmu http://youtu.be/hHUI007IgJY
2 Nov

Vakarnakt pie mājas sliekšņa sagūstīju dēmonu. Šorīt dēmons stūrī ņurd un lūdzas, lai laižu vaļā – nokavēšot algebru.
1 Nov

Tikumīgam latvietim Helovīna trādirīdis ir tikpat vajadzīgs kā man sarīkojumu deju kursi.
31 Oct

Solīda vecuma jaunava prasīja, ko lai dara ar skaļi tikšķošu pulksteni? Ieteicu: „Nomaini pendeli!” Apvainojās – runa esot par bioloģisko…
28 Oct

Teicu zvaniķim, ka no rīta gribu redzēt presi. Šis pacēla džemperi, uzpliķēja pa savu kuplo vidukli un paziņoja, ka viņam tādas nav.
27 Oct

Nolēmu palielināt savu ietekmi. Pagarināju zizli.
24 Oct

Ar Pasaules galiem ir tāpat kā ar Kiviča brūtēm – “šitā būs īstā, šitā būs pēdējā, šitā liktenīgā…” Nu tak liekas vienreiz MIERĀ!
21 Oct

Jaunie kalpi sanākuši | Uzticību solījuši. | Vēl nav gaiļi dziedājuši | Jau viens otru pametuši.
17 Oct

Brīvdienās atcerieties – grābstīšanās gar svešiem krāniem ir santehniķu rūpals, bet vāveres aiztikt drīkst tikai vetārsti un citas vāveres.
14 Oct

Ir trīs pauzes, dēļ kurām varu kļūt diezgan intolerants: politiskā, apokaliptiskā un pauze celibātā.
13 Oct

Puisis šlipsē gribēja nopirkt indulgences. Prasīju, kas sastrādāts. Teica, ka pats neko, bet 3 patiesā labuma guvēji kaut ko esot nopirkuši.
12 Oct

Mums te nenormāla spriedze. Baznīcas sargs Vitālijs man gaužas, ka tikai viņš un runcis Aivars nav ielūgti uz @altaarzeens dzimšanas dienu.
11 Oct

Uz pavisam mazu mirklīti krusta vietā ieraudzīju plusiņu. Tfu, tfu, tfu.
10 Oct

Brīdināju sargu Vitāliju, lai beidz baznīcā laist muļķi. Šodien darbā neredzu ne zvaniķi, ne ērģelnieku.
7 Oct

Vakar ērģelnieks ar zvaniķi sāka plūkties par kaut kādu „pēdējo kāsi”. Sagatavoju abiem pārsteigumu: šodien braucam vērot gājputnus!
6 Oct

Zvaniķis “kunga prātā” ziņo, ka zvana tornis sācis šķiebties. @altaarzeens atmurmina „Pizas ģeķis”. Vārds vietā: gan par torni, gan zvaniķi.
5 Oct

@
@ingalat tencinu, tomēr starp nožēlošanu un nenožēlošanu vienmēr izvēlos nožēlošanu.
4 Oct

Lūdzu, kāds palīdziet Ingai. RT @ingalat kardinalsPujats – vai kāds var palīdzēt sazināties ar šī konta autoru? Gribu uzaicināt [..]
4 Oct

Teicu, ka kolektīvā jāienāk saskaņai. Ērģelnieks atcirta, lai no viņa vienotību negaida, @altaarzeens pieprasa reformu, zvaniķis zīmē tanku.
3 Oct

Reiz līgava noģība arī manā ceremonijā. Pirms Bībeles atvēršanas visiem sacīju: “Kleita skaista. Bet nu ielūkosimies tur, kur tikums mājo.”
27 Sep

Šodien @altaarzeens prasīja, ko darīt, ja gribas, bet nedrīkst. “Galvenais ir izsargāties!” teica ērģelnieks. “No grēka,” es piemetināju.
26 Sep

Turpmāk savā namā visiem paģērēju nelietot vārdus, kas beidzas ar “auka”. Šļauka, pļauka u.c. Nevajag man šmuci. Arī aiz pārklausīšanās nē.
22 Sep

Profilaktiskā pārbaude pa tukšo. Dakteris vicinājās ar koka skaliņu un lika teikt „āā”. Vai nu man sprūk laukā „āā–men” vai nu nekas.
22 Sep

Kaimiņam pieklīdis klamzīgs labradors Valdis, kaķeni Sarmīti viņš patriecis, manam runcim Aivaram depresija, @altaarzeens lasa Dostojevski.
21 Sep

No rīta ar kolēģiem diskutējām, par ko rīt jābalso. Kopš tā brīža ir pazudušas 2 lietas – altārzēns un mana pase.
16 Sep

Kā radošās inteliģences pārstāvis secinu, ka šis priekšvēlēšanu laiks ir tikpat garlaicīgs kā askēta grēksūdze.
14 Sep

Sveicu tautu dzejas dienās | Sēžot baltās baznīcsienās | Lasu Veidenbaumu, Čaku | Rainis gan man ir par traku.
9 Sep

Apkures sezonai meklējām malkas cirtēju. Atradām vīru, kurš „varot atskaldīt visu, kas kustas un nekustas”. Nu mums ir apsargs Vitālijs.
7 Sep

Kas tas ir: stiprs kā enkurs, runā vienkārši, pilns klājs dūdiņām, zaķiem un stirniņām. Es saku, ka Noass. Bērni min kaut kādu Kiviču.
6 Sep

Kalsns ērms ar šalli procesijā paskaloja mutē vīnu un teica: „Klasisks piņot noār, viegli tanīni, zīdaina pēcgarša, der pie aļņa gaļas.”
5 Sep

Sarakstīju scenārijus 3 kino lentēm: „Dāvana vientuļai mūķenei”, „Limuzīns Valpurģu nakts krāsā” un „Mans altārzēns – nenopietns cilvēks”.
2 Sep

Pirmais septembris ir klāt | Gribu mātes brīdināt | Komplektā ar gladiolu | Pērciet arī validolu.
1 Sep

Spriežot pēc dzirdētajiem altārzēna telefonsarunas izrāvumiem „1. septembris..pālis…puļķēt..”, viņš ir nolēmis kļūt par namdari. Krietni.
31 Aug

Pirms brīvdienām atcerieties, ka mācītāja ausis uz biktssola nav nekāds bezizmēra šmucspainis. Uzvedieties godīgi.
26 Aug

Kad kaimiņš šorīt uzprasījās uz brokastīm, teicu, lai bez kārtīga kukuļa nenāk. Uzsūtīja man vīrus uniformā, rakstu paskaidrojumu.
24 Aug

Vārdi mainās, nozīme paliek. Mūslaiku vārdnīca: oponents kādreiz bija ķeceris, ugunīga sieviete – ragana, bet hipsteris – pajoliņš.
22 Aug

Parādi man savu portālu un es pateikšu, kas Tu esi.
22 Aug

Altārzēns parādīja, kas ir #plankings. Es viņam parādīju, kas ir #krustings. http://twitpic.com/66iakv
15 Aug

Kaimiņš no laukiem atveda tomātus. Noliku uz galda, skatos un priecājos! Sarkani kā divi jaunlaulātie pirms pirmās bikts.
10 Aug

Mans runcis Aivars sataisījis ļembastu un aizmucis no kaķu izstādes. Altārzēns saka, lai piedodu, jo viņš nezinot ko dara. Kaut kā neticu.
9 Aug

Lasu, ka šonedēļ prognozē ilgstošu un stipru lietu visos valsts rajonos. Ja ar “to lietu” domāts ilgstošs tikums, tad es redzu saulstariņu.
8 Aug

Pa nakti kāds pie namdurvīm pienaglojis 95 tēzes. Domāju, ka huligāni. Tagad lasu, ka kāda Ainara vadībā sākusies reformācija.
5 Aug

Jaunlaulātais bēdājas, ka viņam bijis gadījuma sakars. Mierināju: man arī tā gadījies – reiz zvanīju uz Preiļiem, bet savienoja ar Ludzu.
3 Aug

Es domāju – vienu maziņo grēksūdzīti.
29 Jul

Šodien piektdiena. Ko jūs teiktu par vienu maziņo?
29 Jul

Tā kā pie jaunatnes sevi neskaitu, izvēloties TV kanālus, paņēmu „pieaugušo paku”. Labāk būtu palicis pie tā elles karnevāla no Jūrmalas…
28 Jul

Tikko baznīcā ienāca jaunais Vilnis. Zvaniķim vilnim puika. Ieraudzīja altāri un teica: „Zae*is kas pa steidžu!” Tas nebūs tautu dēls…
26 Jul

Piedalījāmies politiskā pulciņa logo zīmēšanas konkursā. Uzvarētāja darbs izskatās pēc mūsējā, tikai drusku saķēmots http://twitpic.com/5vkida
25 Jul

Vispār rīt tāda kā Atlaišanas diena. Es atlaidīšu grēkus, kaimiņš – Saeimu, bet bīstos par altārzēnu, kurš solās „atlaist līdz kliņķim”.
22 Jul

Sētniece no rīta man tā piebēra ausis par rītdienas atlaišanām, ka iesaucu viņu par atlaistuvi.
22 Jul

Ja par himnu gribam dziesmu ar vārdiem „..Saule lika Dieviņam..”, tad kur tālāk? Sāksim tēvreizi ar „Čiu-riu, Pērkontētiņ”? Sēnalu pakauši.
21 Jul

Saule zemi karsti silda | Manu dvēsli skumjām pilda | Altārzēns ir kritis grēkā | Ravē rozes Ādamtērpā.
21 Jul

Mazs misēklis. Ja vēl kādiem jaunlaulātajiem saku, ka misionāru poza nozīmē „lai prieks vairojas”, es domāju šo http://twitpic.com/5shdlc
19 Jul

Tikko ietenterēja ērģelnieks atvemta purava paskatā un lielās zvaniķim, ka esot Salacgrīvā norāvis jumtu. Ko man tagad lielu tēviņu slānīt?
18 Jul

@Janis_Bitenieks Nedomāju vis. Lai gan vakar saņēmu aizdomīgu zvanu no elektriķa – lai es izvēlos, kas baznīcā paliek: viņš vai altārzēns.
15 Jul

Aicinu tos, kuri kā traki buki lec Positivus pavadā, tikties 27.07. Liepājā, kur sāksim iet uz Aglonu. Varbūt vēl kaut ko varēs saglābt.
15 Jul

Ļaužu līksmība, ka sliktākais jau ir aiz muguras, neko labu nevēstī. Es, par piemēru, kļūtu tramīgs, ja nelabais slamstītos man aiz muguras.
14 Jul

Izsaucu altārzēnu uz rājienu. Viņš mises laikā kādam dāņu profesoram dievmaizītes un vīna vietā iedevis vafeli ar pienu.
13 Jul

Sapnī redzēju kādu Andri, kas prasīja, kā visātrāk tikt pie tautas mīlestības. Vaicāju, vai ir ko dzirdējis par krustā sišanu. Aizmuka.
8 Jul

Kaimiņš, pagāns, iznerroja: „Kas tas ir: to var izmērīt, tas ceļas un krīt, veči par to satraucas.” Teicu, ka paklusēšu. Izrādās – reitings.
7 Jul

Kā izaudzināt domājošu cilvēku? Uzšauju altārzēnam ar lineālu pa knaģiem un uz jautājumu “Par ko?” atbildu “Padomā…” un eju prom.
6 Jul

Laulības zaksā esot tik pat stipras kā laulības baznīcā. Nu tad arī katru, kurš apšļakstās ar klimpu zupu, varētu uzskatīt par kristītu.
5 Jul

Vasaras nometnē altārzēns vadītājai piedāvājis viņu „nokniebt ar skatu uz jūru”. Patrenkts laukā ar visu manu līdzi iedoto fotoaparātu.
1 Jul

@
@Dzintris Sauc viņus vienkārši par draudziņiem un nekļūdīsies.
1 Jul

Ērģelnieka draugs man šorīt prasa:„Kāpēc saulainā lietū debesīs tiek izkārts geju karogs?” Saku:„Dažreiz varavīksne ir tikai varavīksne…”
30 Jun

Viena jaunkundze prasa, vai mums te ir internets – viņai ome likusi iet baznīcā un visvarenākajā resursā meklēt dzīves jēgu. Kas ir gōgle?
28 Jun

Tiem, kuri Jāņos ar pagānu aizrautību meklēja un neatrada papardes ziedu, varu pateikt, kur tas ir visu laiku – te http://bit.ly/jllwyS
27 Jun

Pagāniem, kas līdīs mežā; Meklēt to kas Līgai grozā; nāksies dzīvē brangi sisties; Nevis Jāņu naktī pindzelēties!
22 Jun

Tiem, kuri Jāņos cierē uz piestrēbšanos, saku: vienīgais alkohola tilpums, ko drīkst turēt rokās, ir bikeris ar vīnu. Viens uz visu draudzi.
22 Jun

Altārzēns pacēla ļipu… Kurš atradīs visvairāk kļūdas altārzēna vēstulē? Aivari nepiedalās, balvas nav. #Konkurss http://twitpic.com/5emsa4
21 Jun

Paģēru tiesībsargājošajiem kolektīviem vairs nelietot vārdus „veicām kratīšanu veikalā”. Izklausās šmucīgi.
17 Jun

Ar energētiku jābūt uzmanīgiem. Vakar mēnessgaismā mēģināju jūru uz pusēm pašķirt un saucu uz augšu: „ATLAID VILNĪTI!”
16 Jun

Pa logu ietenterēja kanārijputniņš: spārni lieli, bet lidošana nevedas. Tup zem gultas un ik pa brīdim patrillina. Nosaucu par Bertoldu.
14 Jun

@
@Dzintris @kirshblac Vienīgais, ar ko savā mūžā esmu sapinies, ir telefona vads.
13 Jun

Altārzēns no vasaras nometnes raksta, ka atklājis nodarbi „Pudeles griešana”. Uzgavilēju, jo dekoratīvā stikla apstrāde ir godājams arods!
10 Jun

Šodien cepina kā peklē | Kaimiņš dārzā ēnu meklē | Sētniece ar zilu šļauku | Dzen no ielas projām vieglprātīgu meiteni.
9 Jun

Lai pirmais akmeni met tas, kurš pats neko nav retvītojis! Neatkarīga ekspertīze ar svētūdeni http://www.twitvid.com/SK9KQ Turies, @Ilze_Ra!
9 Jun

Ja uz ievadīšanu mēs būtu tik pat naski kā uz izvadīšanu, tad 3 oligarhu vietā mums būtu reti kupls genofonds.
8 Jun

Ērģelnieks šorīt dungo dīvainu dziesmiņu: Bērziņam bij’ septiņ’ dēli, Ē, septiņ’ dē-li; ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin, kas tēēēvs ir.
7 Jun

Šodien saņēmu aizdomīgu aicinājumu uz kapu svētkiem jūnijā, kuru parakstījuši 3 jaunēkļi – Viesturs, Livingstons un Zuarrgss.
6 Jun

Man vienreiz pietiek! Dibinu kustību “PAR PRECĒTU PREZIDENTU”! #PPP
3 Jun

Jūūūdas!!!
2 Jun

Šorīt teologu saieta diskusijā lika sadalīties divās frontēs – Valda un Aināra atbalstītājos. Nu ko man tagad uz pusēm rauties vai?
2 Jun

Neesmu jau liels skeptiķis, taču sāk rādīties, ka rīt tikt pie prezidenta ir tik pat droši, kā šādā sutā mani redzēt slājam tīkliņtalārā.
1 Jun

@
Nu ko ar šitādiem zuteņiem lai dara? RT @normiic88 @kardinalsPujats Jūs esat vai tikai izklausieties pēc āksta?
31 May

Piedāvāja man pie biktskrēsla pielikt melu detektoru. Atteicos. Tāpat zinu – ja atnāk vīrietis, kam vārds sākas ar burtu A, 45%, ka fleitēs.
31 May

Atgriezos! Telefonā 540 neatbildēti zvani un ļaudis staigā apkārt tādā ģīmī it kā Noass būtu visus zvērus no šķirsta patriecis. Kas noticis?
30 May

Atradu pagalmā izsmēķi. Pratināju altārzēnu vai šis pīpo. Sāka smīnēt un teica: ”Zvēru pie haizivs vēdera, ka ne”. Sāku kratīt…ar pirkstu!
26 May

1.svētdien krita bolīds; 2. tautas skaitīšana; 3. karakalpi šodien krata visus namus pēc kārtas; 4. http://bit.ly/kllkqS. Ko tas nozīmē?
25 May

Uz mana lieveņa tup glumjš, drebošs dēmons un mēģina ar viltu tikt iekšā, klārējot pasaciņas, ka esot altārzēns, kas aizmirsis lietussargu.
23 May

Paldies, Valdi! Tagad divu vīriešu gredzenu mīšana pie mums ir tikpat tāla padarīšana kā Vatikāna uzstāšanās Eirovīzijas trādirīdī!
19 May

@
@UVilums http://bit.ly/myud2p
17 May

Sētniece šorīt vaicā, par ko mums tas Kungs rudeni uzsūtījis. Avīzes nelasu, bet visdrīzāk, ka vienotā Mozaīka kaut ko sastrādājusi.
17 May

Redzu, ka ļaudīm vārds “nakts” aptumšo prātus un tie stāv rindā paši nezin uz ko. Nākamgad sarīkošu “Bikts nakti” un “Ziedojumu nakti”.
14 May

Eirovīzija bez Streipa ir kā es ar šortiem.
11 May

@
@cafeOsiriss Jā, beidzot uz jūsu tāfeles būs vēstījums ar saturu un jēgu.
10 May

Meklēju ērģelnieku: nedzērāju un nepīpētāju. Tos, kuri „lasa Rīgas laiku, ēd Ozīrisā un dieviena JRT”, neatsaukties, jo būs arī jāstrādā.
10 May

Altārzēns skraida pa pagalmu un bļauj “URRRĀĀĀ, URRRĀĀĀ!” Prasu, kas notics. Izrādās – Ušakovs paziņojis, ka šodien Ziemassvētki.
9 May

Pastniece no rīta man sacīja, ka nu es varēšot rīkoties ar kaimiņu-pagānu, kā vēlos, un parādīja šo http://twitpic.com/4sr247
3 May

Man kā vēsturniekam intersanti, ka visa tā Osamas tvarstīšana notikusi tieši Valpurģu naktī.
2 May

Secinu, ka ziņu aģentūra LETA vairs nav jaunava. Tam, kas viņai vainadziņu nocēlis, tagad tā būs jāprec.
27 Apr

Man bail, ka sētniece ieslīgusi elkdievībās! Nupat, ieraugot čaumalu čupu pie kaimiņa sētas, piesauca mistiskus dēmonus Ebālu un Zaebālu.
26 Apr

Kaimiņš teica, ka būšot pautu godi. Nesapratu! Izrādās, tā viņa saimē saucot Lieldienas. Labi, ka gavēni nav nodēvējuši par kuņģa celibātu!
21 Apr

Altārzēns savā tīņa naivumā aizvien tic Lieldienu zaķim un pat sarunājas ar to! Nupat atkal telefonā maigi žūžoja:”Līdz vakaram, zaķīt!”
20 Apr

Kaimiņam miglojas prāts – tecina no kokiem ārā dzīvību, vicinās ar pūpolu kušķi, kokos sakarinājis mazas būdiņas un krāj sīpolu mizas.
18 Apr

Kaimiņiene man draud svētdien mesties virsū ar “apaļu Pūpolu”. Lai nāk apaļš vai kalsns – es no tās pārraides nebaidos.
15 Apr

Valdim šodien priekšā likta | Vizīte pie Benedikta | Atbrauks mājās svaigu dvesmu | Mācēs pateikt „kas es esmu”.
14 Apr

Šorīt Zilo ezeru zemes tīrumos esot novērota tāda pati migla kā Kampara deklarācijā.
12 Apr

Ja katrs, kurš rokās pavicina pīlādžzaru, sauc sevi par dziednieku, tad es esmu Harija Potera vectēvs. Vēl tik stikla bumbu iedodiet.
8 Apr

Brīdinu: censties mani šodien izjokot ir tik pat bīstami kā Rēzeknes apkārtnes gaterī nobļauties „Puiši, LAI DZĪVO RĪGA!!!”
1 Apr

@
@kamenee Svētība, ka uz krekliņa nebija rakstīts “komene”.
1 Apr

Izskatās, ka rīt būs joku diena – kā jau katru gadu 1. aprīlī pie manis uz bikti pierakstījušies Ainārs, Aivars, Andris, Valdis un Valdis.
31 Mar

Twitteris #ir piepūsts.
31 Mar

Ir pienācis laiks rakstīt memuārus. Lūdzu pēc padoma, kuru nosaukumu likt tai grāmatai http://twtpoll.com/33diod
29 Mar

Kaķu laiks. Mans runcis auro, špricē un plederē pa kaktiem. Pie daktera nevedīšu, pagalmā nelaidīšu – pirmie celibāta gadi nekad nav viegli.
25 Mar

Posta būšana. Bļaujot „ugunsgrēks” , mēs jožam pie TV, nevis pie šļaukas, „āmen” vietā mums ir „davai” un ceļos tupam tikai mīļotā priekšā..
24 Mar

Baznīcas apkopēja Juta pieķērusi altārzēnu noklausāmies manus pātarus. Sāku pratināt, kas tad lika. Vainīgs esot klasesbiedrs Vilnītis.
23 Mar

Prezidents saka, ka demogrāfija ir ugunīs degoša problēma. Cik zinu no viduslaikiem, tad sārtā degoša problēma vairs nav problēma.
22 Mar

@
@KristiineJ ĀĀĀĀĀĀŖRRRGGGGHHHHŠŠŠŅ’’NŅŅŅŅŅ’’ŪŪŪŪ’’CČ’’’DŽŽŽŽŽŽ’’B’’ŽŽŽGR’HHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 Mar

@
@evitagosa “Mozaīkā” es varētu būt nevis valdes loceklis, bet gan moceklis.
21 Mar

Ja tas, kas te ir aiz loga, ir vakarnakt atnākušais pavasaris, tad es esmu “Papardes zieda” valdes loceklis.
21 Mar

Saņēmu labu vēsti no kolēģiem, kas padzinuši no „Saldus saules” nešķīstus somus un pieteikuši savu tikumīgā roka kopu „Žēlsirdīgais tips”.
16 Mar

vakaRS.
15 Mar

Teicu altārzēnam, lai piešķiļ ticības dzirksti saviem Liepājas radiem! Tagad lasu, ka tur kūla svilusi. Bail, ka puiškāns būs ko saputrojis.
14 Mar

Jūtu, nākamnedēļ būs juceklis, zvēri sākuši runāt: tikko kaķis ielēca klēpī ciemā atnākušai mūķenei un noņaudēja „mmmmjaaaauuunava”…
11 Mar

Dzirdēju, ka Ainārs grib tirgot pilsonību pa miljonu. Mīļo cilvēk, tak iepriekš brīdināju, ka gavējošs karatists ir kā vējrādis zem fēna!
10 Mar

Klusi sēžu pavēnī | Lēni slīkstu gavēnī | Turpmāk 40 dienas | Nebūs kotletes nevienas.
9 Mar

Sētniece šķelmi smīn un saka, ka šodien no manis kaut ko gaidot. Atcirtu, ka “gaida” tikai grūtnieces. No manis var vienīgi izlūgties.
8 Mar

Sapnī redzēju Klāru Cetkinu, kas, vicinot milzīgu tulpi lielījās, ka sieviešu dienai esot 100 gadi! Devu pretī – celibātam šogad 888!
8 Mar

Sargās! Senlatvju putrošanās dēmons Ģirtvaldis modies un dīda mēles! Tikko, cildinot mūķenes tiklumu, pārteicos: „Lai slavēts Tavs tuklums!”
7 Mar

Kļūda, krustvārdu mīklā kļūda! Jāieraksta sinonīms vārdam „mutes bajārs”, bet tagad pasakiet, kā lai „m*l*oņa” vietā ieraksta „Liepnieks”?
4 Mar

Meklēju sakarības: tautas skaitīšana, tad ziemeļblāzma. Meklēju pēc bārdaina goda vīra, kam jauna sieva gaida pirmdzimto. Ivar, Tu?
3 Mar

@
@kasparsf altārzēns stenogrammā kļūdījās.
1 Mar

Lūk, rezultāti: 10% ir pļentaki, 69% sastrādājuši ziepes, 11% mīl Aglonu, 100% zina, ka zeme ir plakana! http://twtpoll.com/7m5r0m
1 Mar

Esmu nolēmis arī savas avis saskaitīt. Ja neaizpildīsi anketu, atnākšu pie Tevis uz mājām! http://twtpoll.com/7m5r0m
1 Mar

Kad ar galvu uz leju pa ledu jāšļūc, tad mēs esam pasaules čempioni, bet kad ar nokārtu galvu biktstēva priekšā jātup, tad dūša papēžos.
25 Feb

Kārtojot lādi atradu zēnudienu vēlmju sarakstu – kad izaugšu gribu ganīt aitas, ravēt nezāles un staigāt smukos svārkos. Viss piepildījies!
24 Feb

Mūķene man prasa, kāds ir īsts vīrietis? Viņš ir Tā Kunga iejūgts darba zirgs ar 1 ķēvi stallī un sper katram, kurš piezogas no mugurpuses.
23 Feb

Sūtīju altārzēnu pēc vīraka. Atstiepa austrumnieku smirdkokus ar Nagčampas smaržu un par atlikušo naudu kaut kāda aplaimota tušņa figūriņu.
22 Feb

Kāda apzinīga jaunlaulātā prasīja, vai viņas vīrs drīskst šļūkāt ar vecām čībām. Sacīju, ka šļūkāt viņš drīkst tikai ar sievu un zem deķa.
21 Feb

Biju jau saposies iet Krusta gājienā uz to plikņu festivālu rīt, taču nekur tālu netiku: http://www.twitvid.com/IZC1D
18 Feb

Vakar amata brāļi mani vilka uz zoba, lai es aizejot uz Erotu. Smēju, ka tas notiks tikai tad, ja Linda demisionēs. Esmu sprukās…
17 Feb

Prieks, ka seksa sekta PAPARDES ZIEDS zina savu vietu un mīt Grēcinieku ielā! Bet MOZAĪKA Skolas ielā ir kā lubrikants uz sviestmaizes.
17 Feb

Ēnu dienā sāku uz ielas sekot jaunietei. Viņa izsauca drauģeļus ar spriguļiem. Puikas ātri nomierinājās – vēl nekad nebija zizli redzējuši.
16 Feb

Kaimiņš šorīt pietvīkušiem vaigiem un trīcošu balsi visiem vīriešiem uz ielas lūdz, lai viņam pielaiž „to sasodīto draņķi.” Tā viņi aiziet..
15 Feb

Altārzēns prasīja brīvu vakaru – šodien esot sirsniņdiena un viņam vēderā tauriņi dancojot. Iespundēju sirsniņmājiņā ar visiem taureņiem!
14 Feb

Ar pirksta slidināšanu pa tālruņa stikliņu varēšot grēkus izsūdzēt. Varbūt vajadzību nokārtošanai pietiks ar paskatīšanos uz poda brilli?
10 Feb

Biju zoodārzā. Terārijā vecais pitons sāka pavedinoši glūnēt un dāvāja ābolu. Es atteicos, bet nenobriedušiem prātiem iesaku uzmanīties.
9 Feb

Krējuma izstrādājumus saukšot par krēmeļiem. Ierosinu: papardes zieda tīkotājs=pardelis, viltus sludinātājs=sludmelis, viltus mūķene-tupele.
8 Feb

Meklējot Austrumu fantazjoru grēka sakni, centos meditēt lotosa pozā. Nu vai zin’, es to saucu vienkārši par gulēšanu kārkla saknes tupienā!
7 Feb

Šodien saule spīd kā tāds zelta dālderis ziedojumu kastītē.
31 Jan

Būs dubultkāzas: atnāca 2 precēties griboši puiši. Vaicāju, kur tad jūsu dūdiņas? Saķērās rokās un sāka ķiķināt. Laikam paši labākie draugi.
28 Jan

Zatleram patīkot bītli, Dombrovskim – Rammstein. Es no estrādes mūzikas cienu tikai “Par to gadījumu ar Džordano Bruno” http://bit.ly/ee1j6P
26 Jan

Benedikts telegrammā prasa: „Kas ir Twitteris?” Atbildu: „Twitteris ir kā Noasa šķirsts, kur savākušies visu sugu lopi un bez mitas čivina.”
25 Jan

Saņēmu rēķinu par siltumu. Iesaku tiem Rīgas kurinātājiem nākamo rēķinu sūtīt šādā izskatā http://twitpic.com/3syv7m
24 Jan

Pasaule ir pelnījusi vienu lielu pātagu http://bit.ly/gym0Fc. Lūkoju to nopirkt, taču visur piedāvā tikai komplektā ar ādas kostīmu.
24 Jan

Kāds fantazjors saka, ka Čingizhans reinkarnējies Kravcovā. Reinkarnācijai neticu, bet otrreizējai atnākšanai gan http://twitpic.com/3rz6eq
21 Jan

Satiku izmisušu grēcinieku uz ielas, kurš man uguni prasīja. Atcirtu, ka uguni nedodam jau 300 gadus. Iekliedzās „KALNIETIS!!!” un aizbēga.
20 Jan

Nepareizi. Pareizā atbilde: Ķeceriene Aglonā, kura tur nejauši nonākusi svētkos, jo brauca cauri uz Dubuļkas ezeru vēžot.
19 Jan

Atmini mīklu: Avju barā klusi, klusi, melna kaza ielīdusi, kājiņas aukstas, radziņi trīc, bīstas, ka nenonāk viņa uz plīts. Kas tas ir?
19 Jan

http://bit.ly/fXTEtN Palabošu Gada izteicienu no “Krāniem un buldozeriem jāstrādā lidostā” uz “Jāstrādā tikai laulātiem krāniem.”
18 Jan

@
@IngaSnore Ja tas būtu es, tad būtu “kardinālajam kungam”, ja Dievs, tad “Tam Kungam”. Strebiet nu to putru paši ārā.
18 Jan

Pintiķi tie žurnālisti. Un man bija bail pajautāt, ja? http://bit.ly/fnhlXI
17 Jan

Šodien iešana pa Rīgas ielām ir tāda pati kā bezlaulības seksošana – Tu ej, šļūc, šļāc, knaksties, bet beigās tāpat šmucē līdz šekumam.
17 Jan

@
Kurš katrs jau te mani aiz talāra neraustīs. Bloķēts. RT @Skribents Vai nu tā klājas runāt Dieva, Tā Kunga kalpam, @kardinalsPujats ?
14 Jan

Tiem, kuri pļāpā par karmas attīrīšanu un čakru atvēršanu iesaku sākt ar pāksts aizvēršanu un patupēšanu uz sausiem zirņiem.
14 Jan

Gāju uz Nacionālo teātri pēcpuses plakātu aizmālēt. Ieraudzīju, apraudājos, pārdomāju. Gandrīz Siksta kapela! http://twitpic.com/3plbj1
13 Jan

Raimim 75! Jauns puika vēl – kad viņš dzima, es jau kaimiņu skuķiem teicu NĒ! #Paulam75
12 Jan

Šorīt sajutos vientuļi un ļoti vēlējos saklausīt ko patiesi šķīstu, tīru, viedu, svētu un visgudru. Piegāju pie spoguļa un teicu: “Sveiks.”
11 Jan

Pazuda elektrība. Jau 3. stundu bliežu ar svečturi pa sadales skapi ar saucienu „LAI TOP GAISMA!” Tam jānostrādā. Galvenais nezaudēt ticību.
10 Jan

Valstī sludinās ārkārtas stāvokli: bez brīdinājuma izcirtīs traucējošos kokus. Rosinu visus ķecerus un fantazjorus turpmāk dēvēt par kokiem.
6 Jan

Noskatījos video, izskatās, ka nav viltots. RT @Nekapersoniga @kardinalsPujats http://on.fb.me/f5NY9a
6 Jan

Aleluja! Visuvarenais spēj ne tikai jaunavu grūtu padarīt, bet arī nīlzirgu dzimumu mainīt http://bit.ly/fp4ISJ
4 Jan

Šodien esmu nedaudz nobažījies un aizlūdzu par kādu vīru strīpainā ādas kostīmā, kam kāds saules aptumsuma dienā dāvājis 20,8cm garu ieroci.
4 Jan

Tukumā skolā brīvdienās no sniega iebrukusi aktu zāle. Spilgta Debesu zīme, ka pātarus viņiem vajag, ne aktus.
3 Jan

Tiem, kuri Vecgada naktī nevar savu spridzekli mierā atstāt, ļauju lietot prezervatīvu šādi http://www.twitvid.com/U8SYN
29 Dec

Šorīt sastapos ar vēl nezināmu eņģeli Aklo Ahuēlu, kurš no jumta ar saucienu „Ahuel sļepoi!” nobēra man pie kājām sniega čupu.
28 Dec

Aināru atpazīstu, Nilu arī. Bet kas pa vidu? Radzevičs? http://twitpic.com/3k7ws3
27 Dec

Skatoties, kā bērni jūsmo par visādiem večukiem ar baltu bārdu, altārzēns man ieteica uz Ziemassvētkiem atlaist rugājus. Atlaidu altārzēnu.
27 Dec

Pasaule Ziemassvētku notikumam esot pagriezusi muguru. Kardinālais viedoklis: Notikumam jaturpina darīt labos darbus! No mugurpuses!
23 Dec

Novēlu jums pirmssvētku laikā būt neseksīgiem! http://bit.ly/h3LLQF
22 Dec 10

Meklēju Albertu, Meinardu, Bernhardu un pārējos šos http://bit.ly/fnkK7g zēnus – ceļu trauksmi, vakarā pašā Rīgas sirdī pagāni bluķi vilks!
21 Dec 10

Jau 3. stundu uz ielas kāda mežāze-grēkāze man ieķērusies elkonī – viņai horoskopā šodien esot rakstīts, ka jāturas pie kardinālām vērtībām.
21 Dec 10

Brīvdabas muzejā Juglas galā; Pagāni bluķi dancinās salā; Iešu es ar bites masku; Liet šiem biksēs karstu vasku.
17 Dec 10

Tikko pie Saeimas radošajā darbnīcā ar Kravcovu būvēju Bābeles torni. Garām brida Lācis un ar saucienu “Dipu-dapu latvis nāk!” to sabradāja.
16 Dec 10

Kaimiņš jau 3. dienu slaistās gar manu pagalma egli ar cirvi azotē. Papildināšu 10. bausli – Tev nebūs sava kaimiņa egli iekārot!
16 Dec 10

Atveda uz dēmonu izdzīšanu „psiholoģiski sabrukušu” aktieri http://bit.ly/hM5CHW. Jauks cilvēks – tehnisku iemeslu dēļ atceļu vakara misi.
14 Dec 10

Nosalusī sētniece, šķūrējot kupenas, sūdzējās, ka kaut kāds Lauskis šo esot galīgi nokniebis. Uzaicināju uz tēju un grēksūdzi.
13 Dec 10

Sēž ragaviņās meičas jaunas; Vaigi sārti tām no saunas; Velk tās pagāns-goliāts; Kam pakaļ dzenas Celibāts.
10 Dec 10

Piesitu ar zizli vienreiz – sāka snigt, divreiz – puteņot, trīsreiz – apstājās satiksme, četrreiz – http://bit.ly/f02TmB. Pārstāju.
9 Dec 10

Šodien bija ciemiņi. Kamēr kaimiņam stāstīju par celibāta nozīmi dzīvē, viņa mazais pintiķis saķēpāja man pasi http://twitpic.com/3e29me
8 Dec 10

Iesniedzu arī savas dziesmas Eirovīzijai: “Viņi grēkoja vienu vasaru”, “Poters sadeg neparasti”, “No condom, no cry”, “Kūko, kūko mūķenīte”.
7 Dec 10

Jaunā paaudze, pamanot manu sārto talāru, pieņēma kā savējo – sludina „Spartak–čempion” un nes uz sporta hallei līdzīgas baznīcas pusi.
6 Dec 10

Sestdien mans runcis Aivars kaķu izstādē noplūca ausi Šveices runcim Rūdolfam. Vēlāk ārā smaidīgo Aivaru sagaidīja pensionāres ar ziediem.
6 Dec 10

Balts sniedziņš snieg uz skujiņām; un pastartaure ausīs skan; par tumšu šeņķi brīdina; kur puiši puišus dancina.
3 Dec 10

Šorīt varas gaiteņos manīju VILKATI lapsas kažokā! Aizcilpoja Rātes nama virzienā, SARGAITIES! http://www.twitvid.com/EJYZO
3 Dec 10

Izlasīju šo http://bit.ly/f5IK7e un telegrafēju Benediktam, lai pārbauda, vai Lucifera inkarnāciju aizdomās turamo listē nav arī kāds Artis.
2 Dec 10

Man vaicāja, vai es pagrabā neslēpjot slaveno wikilīku pludinātāju. Atteicu, ka pludinātājus, sludinātājus un citus ērmus savā namā nelaižu.
1 Dec 10

Ka man zizlis saliektos! Vien tumsoņa te var saskatīt tikai 4 plikus tūristus uz koka zirga. APOKALIPSES JĀTNIEKI KLĀT! http://bit.ly/eexG8A
29 Nov 10

Ziņoja no Vurvuļu ezera, ka tur ar spirālzizli rokā manīts VIŅŠ, kurš pa ūdens virsu slāj, večiņām asarus un brekšus dāvādams. Dodos lūkot.
29 Nov 10

@
@GMeluskans Paldies, pirmo reizi mūžā saskāros ar intīmu jautājumu. Nebija tik traki.
29 Nov 10

Mežus pārklāj pūkains sniegs; un kardinālam ziemas prieks; lai ļipas nosalst visiem tiem; kas gultā lien bez gredzeniem!
26 Nov 10

No rīta puskrēslā manīju raganu ar slotu un birstošām smiltīm. Vilku ar biķeri pa sāniem. Tikko zvanīja sētnieces dēls. Atvainojos.
25 Nov 10

Rosinu kontracepciju saukt īstajos vārdos: prezervatīvs – grēka zeķe, spirāle – vella atspere, tabletes – raganu zirnīši.
24 Nov 10

Hermaņa „Ziedonis un visums” „Spēlmaņu naktī” nedabūs neko. Labāka esot mana performance „Kardināls: Visuma ziedonis”. Iešu pēc lauriem!
23 Nov 10

Saņēmu aizdomīgu aploksni ar Benedikta zīmogu: „Cardinal!Emergency!Condoms!Allowed!OpenNow!” Izvārīju svētūdenī, izšķīda. Laikam viltojums.
22 Nov 10

Vilks lūdza padomu PVN celšanas ķezā. Rādīju līdzību: par cik procentiem nodokli celsi, par tik sprīžiem talāru apgriezīšu. Aprimās pie +1%.
22 Nov 10

18. novembrī vajag vairāk rituālu, ar Rīgas starošanu par maz. Nākamgad ap šo laiku sarīkošu spiningošanas festivālu “Vizuļo Aglona!”.
18 Nov 10

@
@PaulsTimrots Vienīgo reizi bisi savā mūžā rokās turēju 21Oct http://twitter.com/#!/kardinalsPujats/status/28025943254.
17 Nov 10

Lai sargātu sava ganāmpulka avis no neškīstībām, paģēru tiem, kuri pieturas pie bezlaulību seksa, apsiet kaklā šo http://twitpic.com/37ktod
17 Nov 10

Kaimiņš-pagāns dzimšanas dienā uzdāvāja sklandurausi. Naktī man rādījās šis http://www.twitvid.com/6U4FV. Nu, pekstiņu tulki, ko tas nozīmē?
15 Nov 10

Kardināls, kurš dzimis Twitterī, sumina kardinālu, kurš dienas gaismu pirms 8 gadu desmitiem Nautrēnu pagasta Pujatos ieraudzīja! #Pujatam80
14 Nov 10

Šodien domās esmu kopā ar krustnešu bruņinieku, kuru Lāčplēsis jau devīto gadu simteni Daugavas dzelmē tur.
11 Nov 10

Kaimiņš aizgājis neceļos – atnāca un prasīja vai nevaru aizdot talāru dzērves kostīmam, gribot iet Mārtiņdienas budēļos.
10 Nov 10

Atnāca pie manis Ģirts un sūkstījās, ka viņā ir iemiesojies Valdis, kurš cūkājoties internetā. Valdi izdzinu un liku nodzīt ūsas.
9 Nov 10

Šorīt biju pie friziera. Šis vaicā: “Kā griežam?” Atbildēju: “Eh, griez kā pensijas!” Tagad pat saulē pakausis salst…
5 Nov 10

Kaimiņš palūdza, lai pārdēvēju savu kaķi Aivaru citā vārdā. Citādi vakaros, kad savu runci saucu, šim kaķene Sarmīte tapetes sāk skrāpēt.
4 Nov 10

Uz ielas mani uzrunāja austrumu mistiķis: “Nopērc grāmatu un ieraudzīsi nirvānu!” Atbildēju: “Parunā vēl un ieraudzīsi krustnesi.”
3 Nov 10

Nakts vidū pamodos ar gaišu domu: ja ir Dainu skapis, kādēļ gan man neuztaisīt Grēku lādi? Sākšu ar jaunajiem tautas kalpiem.
2 Nov 10

Likšu skroderim uzdiebt luminiscējošu talāru. Nesīšu gaismu ielās tumšajos rudens vakaros.
1 Nov 10

Jau šorīt pie durvīm zvanīja 2 tipi maskās ar dārzeni: ‘Bonbongas vai izjokosim?’ Atņēmu ķirbi un kļuvu pikts. Video http://bit.ly/aoha6O
29 Oct 10

Kopš vakardienas KNL arī darbaļaudīm ir savs kardināls. Kardināls Šadurskis.
28 Oct 10

Tuvojoties Helovīna stundai, iznīcinu nešķīstību pašā tās saknē: vakarnakt dārzos izplūcu ķirbjus ar visiem zemzemes stublājiem.
27 Oct 10

Pazuda pildspalva, rakstīju ar cirkuli un aizdomājos, vai “Mūrniece” nav saīsinājums no “Brīvmūrniece”…
26 Oct 10

@
@SunuJekabs Kas cita acī salātu redz, savā seleriju nemana.
26 Oct 10

@
@juna_laporte Tas, kurš var pār Daugavas ūdeni kājām no Vecrīgas līdz Gaismas pilij aizkļūt.
26 Oct 10

@
@Edzha777 Jā, bet ne tagad.
26 Oct 10

Pārtrauciet. Ja iebirs vēl kaut 1 jautājums, neatbildēšu nevienam.
26 Oct 10

Man pārmet, ka es daudz sludinu, bet mazu uzklausu. Šodien atbildēšu uz pirmajiem 3 jūsu uzdotajiem jautājumiem.
26 Oct 10

Aizsūtīju Kleckinam TV raidījumu ierosinājumus: „Nekā piedauzīga”, „100. pātarpants”, „Kardinalinform” un „Grēkpunktā”.
25 Oct 10

Pieklīda kaķis – mazs, viltīgs, visu laiku smaida un nedēļas laikā ieviesis kārtību pagalmā. Nokristīju par Aivaru.
22 Oct 10

Vakar pirmo reizi mūžā iedeva paturēt bisi rokās. Tas pats zizlis vien ir – uz ko pavērs, tas ceļos.
21 Oct 10

Zvanīja kaut kādi akka/laa, teica, ka pārstāvot Visuvareno un viņa dēlu. Es esot izpildītājs, kam jāmaksā par autora darbu izmantošanu.
20 Oct 10

@
@DidzisJonovs http://www.tvnet.lv/izklaide/gramatas/350440-potera_autori_nomoka_domas_par_pasnavibu
20 Oct 10

Brīvdienās nejauši pārvērtu ūdeni vīnā. Nedēļas nogalē mēģināšu ābeci par Bībeli pārvērst.
19 Oct 10

Dienai būšot jauns veidols. Piedāvāju arī savu – kardinālo versiju. Tālāk par durvju sargu netiku. http://twitpic.com/2xrfkk
15 Oct 10

Šonakt gaidāmā vētra sasniegšot orkāna spēku. Jāpiešņorē akmeņi talāra apakšmalai.
14 Oct 10

Lieku punktu kaktu runām par kondicionieri. Izmetu to ārā, uztaisīju filmu ar jauno kameru http://www.twitvid.com/8NQSM
14 Oct 10

Atvēru šo linku – http://bit.ly/basE27 – un izgāzu jogurtu klēpī. Šmuce uz visu dienu.
13 Oct 10

Lembergs vakar TV: “Dieva priekšā esmu absolūti mierīgs!” | Esmu gan redzējis tādus cieti mierīgos, kas vienas nakts laikā kļūst nemierīgi.
12 Oct 10

Brīvdienās netīšām aizlaidu pa kreisi. Braucot uz Aglonu paslīdēja kāja un iebraucu kreisajā pagriezienā uz Livdāniem…
11 Oct 10

Es un mūsu info c. loceklis gribam bloķēt viltvārdi http://bit.ly/cRMUDC Sūtīsim Twitterim meilu. Variet iztulkot? „Bloķēt nedrīkst tvītot!”
11 Oct 10

Atnāca viens reklāmas korifejs un vaicāja, vai nevar pagriezt laiku atpakaļ par pāris mēnešiem. Teicu cieti: nevar!
8 Oct 10

Lūkoju kur sadabūt ezotērisko literatūru. Dzīvoklī tik auksts, ka nolēmu sildīties pie sārta!
7 Oct 10

Nevaicājiet man par balsošanas rezultātiem. Šajā jautājumā esmu apo…apo… apoikli…. apoliti….apokaliptisks.
6 Oct 10

Vakar sadūros uz ielas ar vienu tipu ar kokli rokā. Ietrencu Daugavā un nokristīju!
5 Oct 10

Tauta vaicā, kāds būs mans balsojums…Un es tai atbildu – kardināls!
1 Oct 10

Jaunu ierakstu nebūs vairākas dienas. Viens jauneklis vārdā Ainars atnāca uz grēksūdzi. Būšu ļoti aizņemts!
29 Sep 10

Pagājušajās brīvdienās Doma laukuma gadatirgū saskrējos ar tirgoni pagāņiskā tautastērpā. Viņa teica : “Čau”. Es teicu: “Pārģērbies!”
28 Sep 10

Kautkādi SKDS izrēkinājuši, ka tauta visvairāk valdībā gribot redzēt SC. Ja ar to SC ir domāts STINGRS CELIBĀTS – es pievienojos.
27 Sep 10

@
@Dzintris Var nākt, tikai ar zvērestu nezagt no seifa konfiscētos grēkus un neizlietot tos savām privātajām vajadzībām.
24 Sep 10

Daudz domāju, kā padarīt tautu vēl šķīstāku. Un izdomāju. Izveidot GNAB – Grēku Novērošanas un Apkarošanas Biroju.
24 Sep 10

Ierosinu izmaiņas balsošanas likumā: tie, kuriem sekss bijis tikai pēc laulībām – balso trīsreiz, tie, kuriem nav bijis vispār – četrreiz!
23 Sep 10

Mana Tautas aptauja noslēgusies! Vienprātīgs atbalsts Bībeles mācības ieviešanai! Uztaisīju plakātu. http://twitpic.com/2qtfiz
22 Sep 10

Mēģināju izārstēt twitteri, uzlēju svēto ūdeni uz klaviatūras.
21 Sep 10

Ar jauniešiem esot jārunā viņu valodā. To zina pat Ainārs un Nils, ka Bībele skolā ir stils. (Meklēju reklāmas balsi, kas ir Markus Riva?)
17 Sep 10

Vēl viens mistiķis atradies. Bloķēts. RT @Hospes_ kur Jūsu aptaujā ir iespēja izvēlēties – nē, vai nekad?!
16 Sep 10

100% atbalsts Bībeles mācībai! http://twtpoll.com/0t3b8l Ar šādu attieksmi pie mums drīz nebūs ne Poteru, ne vampīru, ne homoseksuāļistu.
16 Sep 10

Man pārmet, ka esmu konservatīvs un neieklausos sabiedrības viedokļī. Tad nu uztaisīju tautas aptauju http://twtpoll.com/0t3b8l.
15 Sep 10

@
@uldiscipsts http://bit.ly/3FO85
14 Sep 10

Sapnī redzēju, kā pēc 10 gadiem skolnieku Dziesmu svētkos kopkoris skaita visu Jāņa atklāsmes grāmatu. No galvas. Cieti.
14 Sep 10

Šonedēļ mazāk pievērsīšos seksošanas tematikai. Pēc pagājušās nedēļas audzināšanas stundām jūtos drusku apmierināts.
13 Sep 10

Ir melna, melna nakts; Pa sienu rāpo blakts; Un Zbigņevs stāv uz vakts; Jo kaut kur notiek akts.
10 Sep 10

Brīvdienās atceries, ka seksot būs tikai laulātajiem. Pārējiem novēlu meklēties garīgi.
10 Sep 10

Atlaidīšu grēkus tiem, kuri ieviesīs Bībeles mācību http://bit.ly/bb8OkF un pirmajiem trīs, kuri retvītos šo ziņu.
9 Sep 10

Bija atnākuši kaut kādi jaunieši, kuri neko nezināja par seksu http://bit.ly/aXrxJ4. Nedaudz pastāstīju un viņi izskatījās drusku vīlušies.
8 Sep 10

@
@kirshblac http://bit.ly/JHSYb
8 Sep 10

Papīru zušana nav nekāda katakļizma http://bit.ly/cWQEKu. Man arī saplīsa svētkos dāvātais kondicionieris, a pavadzīme izkūpējusi.
8 Sep 10

Grēku plūdi Mārupītē. http://bit.ly/cqJyhy. Sāku papildināt Noasa sarakstu, kas ņemams līdzi. Par labu sarakstu! http://twitpic.com/2lrmdq
6 Sep 10

Kāpēc šodien līst? Liekas, ka tur augšā kāds raud par to, ka skolēniem nebūs obligātā kārtā no galvas jākaļ Pāvila vēstule korintiešiem…
3 Sep 10

LETA: “Saeima noraida priekšlikumu par Bībeles mācības ieviešanu skolās.” Sodoma-Gomora-Saeima.
2 Sep 10

Lasu IEVĀ par Zbigņevu: “Būtu ideāls vīrs, bet… celibāts.” Un aizdomājos par sevi: “Būtu ideāls vīrs, bet… kardināls.”
1 Sep 10

Skolnieku cūkāšanās un ķēzīšanās dēļ vajag 1. septembri izsvītrot no kalendāra un to sākt tikai ar 2. datumu. Zvanu varai.
31 Aug 10

Rakstot par mani avīzēs, ir 2 kļūdas: 1. Pareizi ir Pujats, nevis Pujāts. 2. Īpašības vārds “kardināls” ir jāraksta ar mazo k, nevis lielo.
30 Aug 10

Zbigņevs: “Homoseksuāļus atgrūst nedrīkstētu.” Es: “Bet nogrūst?”
26 Aug 10

Šorīt daudz domāju – ja virsapģērbs noslēpj trūkumus, bet apakštērps – lepnumu, tad ko noslēpj talārs?
26 Aug 10

Šonakt pilnmēnesī sapnī redzēju Lapsu ar šalli un cimdos. Deva man kost ābolā. Pamodos, izslēdzu kondicionieri un paēdu.
24 Aug 10

Ja priekšniekam uzdāvina kondicionieri, bet viņš vairs nav priekšnieks, vai kondicionieris paliek Zbigņevam?
23 Aug 10

@
@janiszalitis Mans viedoklis ir kardināls visos jautājumos. Arī šinī.
20 Aug 10

Tie ir zintnieku, dievturu, jogu, astrologu, fantazētāju un visādu māņticīgo zaimi RT @aabols ko nez Pujāts par šo saka http://ej.uz/h53
20 Aug 10

Lasu visko, kas par mani sarakstīts šonedēļ presē un domāju: “Kurš gan savā mūžā nav sarunājis aplamības…” Un atbildēju: “Es.”
20 Aug 10

Pērn mani arī aicināja, teica, ka meklējot mistiķus ar kardināliem uzskatiem. LETA: “Dolē” Harijs Poters skolniekiem mācīs burvju trikus.
19 Aug 10

Aizkadrā vadītājs Domburs pieprasīja atdot mobilo. Iegrābās krustā un apdedzināja pirkstus. Turpinu runāties ar neticīgajiem #KNL
18 Aug 10

Tikko Zbigņevs atsūtīja ziņu: „Jāni, kur zizlis?” Atbildēju: „Sēž man pretī.” Garlaikojos #KNL studijā.
18 Aug 10

Emsmu nmonaacis elliigssaa komoaanijaa. (Mācos neskatoties tvītot zem talāra, vakarā tiešais ēters 1. kanālā 21:20 http://bit.ly/c1mg7C)
18 Aug 10

Šorīt ieraudzīju karikatūru http://bit.ly/9sOlVT (@KarikaturaLv). Šī ir mana atbilde http://twitpic.com/2fu4f3 Dies irae.
18 Aug 10

Aizputes baznīcā aizmirsu savu JRT abonementu. Pēc zibens spēriena tas izkvēpējis. Vakar pēc Hermaņa uzstāšanās sapratu Tā Kunga mājienu.
17 Aug 10

@
@ilgonisxiv Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui.
17 Aug 10

Zvana man Vilks: „Saki atklāti – ko Tev par to piesolīja? Ko Tu juti?” Atbildēju: „Jutu striķi.” He-he-he, nometa klausuli.
16 Aug 10

Arī aritmētika skolās jāmāca pienācīgi. Uzdevums: Pēcim bija 4 grēki. 2us viņš nožēloja, atlikušos pareizināja ar 4. Cik grēku ir Pēcim?
16 Aug 10

Uzreiz pēc runas Aglonā veros, man vēstule telefonā no daktera: “Jāni, viss kārtībā? Kā veselība?” Nesapratu. Atbildēju: “Labāka Par labu.”
15 Aug 10

Tās neškīstības nerakstīju es. Lai nāk miers: http://bit.ly/okfMg
13 Aug 10

Piektdiena 13! http://bit.ly/bambbM
13 Aug 10

Šonakt sapnī runāju ar Šlāpinu. Viņš teica: “Neticēšu, kamēr neredzēšu.” Es atbildēju: “Neredzēsi, kamēr neticēsi.” Atvadījāmies.
12 Aug 10

Mieru, tikai mieru. Pirmais akmeni lai met tas, kurš nekad nav skatījies Hariju Poteru vai Krēslu http://bit.ly/cvdqEF
11 Aug 10

Es nepīpēju un arī dzērājs neesmu. Tas vīns, kas nepieciešams rituālām vajadzībām, nekādu ļaunumu nedara, jo tiek lietots minimāli.
10 Aug 10

Bīstieties, brāļi un māsas! Anrija Lemberga personas koda otrajā pusē zvēra cipars (datums: 30.01.2004.)! #666 http://ej.uz/g1x
9 Aug 10

@reiznieks Bīstieties, brāļi un māsas! Personas koda otrajā pusē tak zvēra cipars (datums: 30.01.2004.)! #666 http://ej.uz/g1x
9 Aug 10

@
@saksss Sātans ākstās. Visticamāk, ka Tavā lielajā džipā skanēja šis http://www.youtube.com/watch?v=UD8T0q7L9yg
6 Aug 10

Sātans ir pārņēmis arī šo prātu. G.Ulmanis: “Šlesers ir Latvijas politiķa attīstības un veidošanās vizītkarte” (via @DienaLv)
4 Aug 10

Reizi pāris gados es savām jaunākajām ganāmpulka avīm parādu šo http://www.youtube.com/watch?v=47P59ha9k9s
3 Aug 10

@
@boms_tricis Uzmanīgi ar tādiem kā tas brits vakar stadionā un Dievu. Homoseksuālisms ir tāda pati cūkāšanās kā dzeršana un pīpēšana.
3 Aug 10

@
@Linda_Leen_ Āmen.
23 Jul 10

@
@Ingus_B Dievs šādus Sātana sabatus ne tikai neapmeklē, bet pat nosoda! Jums būs no ellīgas krusas bēgt!
23 Jul 10

@
@BIG_CACTUSS Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nelietīgi valkāt, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa Vārdu nelietīgi valkā.
16 Jul 10

@
@Kulrika Uz tādiem sabatiem tikai Sātans sūta, ne Dievs!
16 Jul 10

Še Jums mācība, uz #Positivus sabatu! http://www.youtube.com/watch?v=47P59ha9k9s
16 Jul 10

Karstuma sērga ir atmaksa par pagāņisku deju lēkāšanu Dziesmu svētkos!
13 Jul 10

Karsts kā Ellē.
12 Jul 10

Nereti savos uzskatos esmu kardināls.
9 Jul 10

Internets ir Sātana rīks.
9 Jul 10

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.