15. Par ko Dievs runā pirmajā plāksnē?


Konfesiju līderi konceptuāli vienojas par bārdām

Kā ziņo PATIESI!, Latvijas reliģisko konfesiju līderi panākuši unikālu vienošanos par to, ka konfesiju līderiem turpmāk būs obligāta bārda. Bārdas griezums un garums tomēr netiks reglamentēts.


Ar šādi iniciatīvu aptuveni pirms gada nāca klajā Latvijas Evanģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags. «Jau trešajā Mozus grāmatā mēs lasām: jums nebūs apaļi apcirpt galvas matus, nedz apgriezt savu bārdu.» norādījis arhibīskaps Vanags. «Kā ikkatrā Bībeles rindā, arī šeit teiktais kaut ko mums noteikti māca. Mūsdienu steigā un raizēs iegrimušais cilvēks, iespējams pirmajā mirklī nemaz nesaprot, par ko te ir runa. Taču vēsts ir pavisam vienkārša, to jāprot tikai saklausīt.»

Kristīgās konfesijas līdera iniciatīvu atzinīgi novērtējis Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētājs Arkādijs Suharenko. Vanaga ierosmei pievienojušies un pauduši gatavību šo noteikumu ievērot vairums Latvijas kristīgo konfesiju vadītāju.

Vienīgais, kas līdz šim no viedokļa paušanas atturējies, ir Romas katoļu baznīcas arhibīskaps Jānis Pujats.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Konfesiju līderi konceptuāli vienojas par bārdām”

 1. ddauka:


  nupat pie bārdām tikuši un būs jāstaigā arī klb virsgani, he he

 2. vasara:


  no comment…

 3. dassy:


  labi ka man nav bārdas..
  :D

  hm…
  vienu no Latvijas kristīgās baznīcas līderiem vakar darbā redzēju…
  a viņš neizskatījās sācis audzēt bārdu…
  ka tik šitas nav kāds joks?!:)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.