175. Kāds ir mūsu Pestītājs Jēzus Kristus?


Pestīšana ir vienīgi Dieva darbs

Es gribu jautāt: “Vai tiešām nebūtu jāsaka, ka cilvēkiem sevi jānodod Dievam?” Mana atbilde ir šāda “Mums ir nopietni jāaicina cilvēki uz atgriešanos. Bet to var pateikt ļoti dažādi.”

Pestīšana ir vienīgi Dieva darbs


Bieži tas tiek pateikts tā, ka cilvēki savās attiecibās ar Dievu nenonāk tālāk par atkārtotu “nodošanos” Dievam jebkurš mācītājs, kuram ir kaut drusku pieredze, nereti ir sastapis tādus cilvēkus, kuri saka, ka ir nodevuši sevi Dievam. Viņi saka apmēram tā – es nodevu sevi Dievam pagājušajā vasarā. Bet man tas neizdevās. Nu es atkal gribu nodot sevi Viņam un šoreiz tas būs pilnīgi un galīgi.

Lai Dievs tevi svētī, ja gribi nodoties Dievam! Lai Dievs tevi svētī, ja tu gribi salīdzināties ar Dievu par saviem grēkiem – neizsūdzētajiem un pierastajiem grēkiem. Neviens nevar kļūt par kristieti, ja nav notikusi šāda salīdzināšanās. To lai neviens neaizmirst!

Taču te ir vieta Evaņģēlijam par Jēzu. Jēzus ir uzņēmies uz sevi Dieva dusmības lāstu par mūsu grēkiem – Dievs ir žēlīgs Jēzus dēļ. Tam tici, uz to paļaujies un tajā tu atradīsi mieru. Dievs Kristū salīdzināja pasauli ar sevi, nododams mums salīdzināšanas vārdu (2.Kor.5:19). To paveica Dievs. Tas ir Evaņģēlijs – pestīšana ir Viņa darbs.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.