328. Kā kļūst par sludinātāju?


Lūgšanu “atslēga”

Kādēļ vienas lūgšanas saņem atbildes, bet citas ?

Jēzus atbilde ir skaidra un nepārprotama: “Ja jūs paliekat Manī un Mani vārdi paliek jūsos, jūs varēsit lūgt, ko gribat, tas jums notiks” (Jņ.15:7)

Lūgšanu atslēga


Visnozīmīgākā Bībeles vieta attiecībā uz lūgšanu ir Jņ.15:7. Pareizi izprasti, šie vārdi jums palīdzēs atbildēt uz visgrūtākajiem jautājumiem par lūgšanu. Piemēram – “Kā gan es varu būt drošs, ka Dievs manas lūgšanas atbildēs?” Pārdomājiet šos Jēzus vārdus. Lūdziet, ka jūs tos pareizi saprastu. Tad Dieva Gars jūs vadīs (Jņ.16:13) un atklās jums Jāņa evaņģēlija 15:7 patieso nozīmi.

Jēzus saka: “Ja jūs paliekat Manī un Mani vārdi paliek jūsos, jūs varēsit lūgt, ko gribat, tas jums notiks” (Jņ.15:7). Palikt Dieva vārdā nozīmē to lasīt un pārdomāt pastāvīgi, nevis tikai laiku pa laikam vai garīga pacēluma brīžos. Palikt Dieva vārdā nozīmē mielot ar to mūsu garu un dvēseli ik dienas, gluži tāpat kā mēs barojam ar ēdienu savu miesu vairākas reizes dienā.

Kad Kristus vārdi paliek mūsos, tie nevis vienkārši uzglabājas atmiņā, lai tos varētu atcerēties vajadzīgajā brīdī, bet gan, kad Kristus vārdi paliek mūsos, tie pārņem visas mūsu domas. Dzīvais Dieva Vārds spēj izmainīt mūsu priekšstatus par vērtībām un mūsu prioritātes. Tas mūs mudina lūgt vienīgi tās lietas, kuras Kristus vēlas mums dot. Viņa vārds aizslauka no mūsu prātiem visu savtīgumu un mantkārību. Caur Viņa vārdu mūsu sirdīs tiek dēstītas uz Kristu vērstas domas, dievbijīgas un vēlmes centieni.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.