255. Kas ir lūgšana?


Kristiešu strīdi un pretrunas

“Es lieku jums pie sirds, brāļi, ņemiet vērā tos, kas rada šķelšanos un pretestību tai mācībai, ko esat mācījušies: vairieties no viņiem!” [Rom.16:17]

Kristiešu strīdi un pretrunas


Arvien ir skumji un traģiski, ja kristiešu vidū ceļas strīdi un pretrunas, nodarot kristietībai lielu postu.

Kā ceļas strīdi un kas par tiem atbildīgs? Pāvils ar atbildi nevilcinās. Lielākā atbildība gulstas uz tiem, kas nāk ar jaunām, svešām mācībām un maldu sludināšanu.

Strīdi neizceltos, ja nenotiktu nebibliska sludināšana. Draudzē ienāk maldu mācības un piesaista cilvēku uzmanību, radot lielus sarežģījumus. Dieva vārds mudina tajās neklausīties un vairīties no maldu mācītājiem, jo svešas mācības kristiešu ticībā, dzīvē un uzvedībā rada tikai sajukumu.

Diemžēl mūsdienās nav retums, ka tiek noliegtas Bībeles pamatpatiesības, piemēram, mācība par Kristus dievišķību, Viņa ieņemšanu no Svētā Gara un piedzimšanu no jaunavas Marijas, Jēzus vietnieciskajām ciešanām un citas būtiskas patiesības. Maldi var skart arī kristiešu dzīvi, ja mācība par kristīgo brīvību tiek uztverta kā atļauja darīt visu, ko vien cilvēks vēlas.

Dieva vārds mūs brīdina vairīties no visiem maldiem.

Kāds varbūt jautās: kāpēc šāds brīdinājums ir nepieciešams? Vai mums nav jābūt iecietīgiem, pieļaujot atšķirīgas domas un mācības, ko citi uzskata par labām un pareizām? Vai labāk neatturēsimies no konfrontācijas un protestiem?

Mums ir jāatbild skaidri un vienkārši: ir bīstami atteikties no dievišķās patiesības apliecināšanas, ja ir runa ir par mūsu pestīšanu un mūžīgo svētlaimi. Bet nebibliska mācība un dzīve ved cilvēkus prom no Dieva.

Lūgsim Dievu pēc skaidras garīgas redzes, lai nekad neatkāpjamies no Viņa vārda patiesības!

Birkas: , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.