142. Kas ir evaņģēlijs?


Kas ir Artūrs Mednis?

Kad saņēmu ziņu no svētā Nikolaja, sapratu, ka noticis nepatīkams pārpratums. Viņš rakstīja:

“apskatieties digg.lv – jus ko daraaat vientieshi! kaapeec juus neieredzat negerus, gejus un lezbietes??? jums nepatik ebreji? jezus patrs bija ebrejs.”

Sekojot saitei ieraudzīju it kā e-BAZNICĀ publicētā rakstā, ka nēģeri un jūdi deg elles ugunī. Ko tas nozīmē???


Tas man lika domāt par traģiski bojāgājušā portāla dirsnis atdzimšānu ar nosaukumu diggi.lv, jo abi projekti līdzīgi noķengā baznīcu e-pasaulē. Lai Dievs viņiem piedod, jo viņi nezina, ko dara.

Šī projekta adiministrators ir pilnība diskreditējis sava projeta mērķus, jo maina rakstiem virsrakstus, vilto statistiku, kropļo e-BAZNICA linkus un vienkārši ir kretīns. Tur nav nekādas objektivitātes un neitralitātes.

Neticība, un Dieva nicināšana viņā ir sadzēlusi kā rūgta sakne, kas tam aptumšojusi prātu. Viņš nespēj pat darbu darīt krietni un atbildīgi. Pirmā vieta tiek atvēlēta lietām, kas ir zem jostas vietām, un tiem, kam prātiņš turpatās.


Iespējams, kāds lasītājs nonāca e-BANZICA, sekojot melīgajam virsrakstam, un iepazinies ar to, saprata, ka e-BANZICA nesludina minētās nejēdzības. Tomēr, pat ja to nosauktu tikai par mārketinga triku, mums tas nav pieņemams. Baznīcā nevienu nevilina ar provocējošām reklāmām TV un vidē – vai ne?

Baznīca sludina piedošanu krustā sistā Kristus nopelna dēļ – un šo piedošanu var saņemt jebkurš grēcinieks – gan jūds, gan grieķis, gan latvietis, gan Artūrs Mednis.

Artūrs Mednis ir

 • adiministrators (32%)
 • kretīns (29%)
 • gejs (27%)
 • grēcinieks (24%)
 • nēģēris (16%)
 • ebrejs (10%)

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Kas ir Artūrs Mednis?”

 1. krizdabz:


  Izlasīju šo tekstu un man radās tāds vienkāršs jautājums.. Kas TAS ir? Tas taču ir pa jokam uzrakstīts? Jāsaka, diezgan neveiksmīgs un neveikls joks, bet tomēr.. Vai arī tomēr te novākušies reliģiski fanāti un gluži vienkārši savā ziņā mentāli neveseli cilvēki?

 2. talyc:


  protams, protams, krizdabz, ir kā tu saki, un… Digg.lv ir pilnībā neatkarīga un demokrātiska ziņu lapa, kuras saturu veido paši tas lasītāji…

 3. Aldis:


  Te izskatas ka kartejais grib virsraksta pieminot Artura vardu, dabut popularitati! :D Kas jus tadi pa supermega muukiem buutu, ka uzreiz paredzat ka to sapubliskoja Arturs!? – Ja butu informetaki, nevis tikai shita klaji uztaisijusi skandalu, tad varbu saprastu, ka digg lv kontentu neveido Arturs, bet gan lasitaji, cilveki!

  Taa tad, kursh tad te kko sapurgajis? Vai tagad kursh ir uz kuru nogrekojies? :D

 4. moritz:


  artuurs ir jezuiits?

 5. Roberto:


  Artūrs Mednis atzinies savās neģēlīgajās izdarībās un nemaz nejūtas vainīgsLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.