Ieskaties

4 komentāri par “Grūti motivējams naids pret ortodoksiju

 1. Kad Jums vaicā kā gan sievietes, kas ieņem mācītāja amatu LELB, var pareizi pārvaldīt Sakramentu, Jūs rīkojaties līdzīgi.

  Es šito nesaprotu vai var kāds paskaidrot? Kaut kad jau vaicāju.

 2. šobrīd šķiet būtu precīzāk jautāts: vai sievietes, kas neieņem mācītāja amatu LELB, var pareizi pārvaldīt Sakramentu?

  Jāni Kārkliņ, vai tavs jautājums ir par sievietēm-mācītājām, vai par ko citu? Ja par šo, tad var iesākt pārdomājot Pāvila vārdus Timotejam:

  12 taču mācīt es sievai nepieļauju, nedz valdīt pār vīru, bet viņai jāturas klusībā.
  13 Jo Ādams ir pirmais radīts, pēc tam Ieva.
  14 Un Ādams netika pievilts, bet sieva tika pievilta un krita pārkāpumā;
  15 taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus, ja tā paliks ticībā un mīlestībā un svētā dzīvē ar savaldību.

 3. jean, es zinu minētās Rakstu vietas, esmu dzirdējis arī oponentu viedokļus u.c. Rakstu vietas, bet šodien diemžēl mēs saskaramies ar daudz ačgārnībām mūsu baznīcās. Es pilnīgi piekrītu šīm Rakstu vietām pie Dieva noliktās kārtības, bet tā situācija ir mainījusies un ja man jāsaņem Svētais Vakarēdiens no mīkstā vai mācītāja, kas nestāv Evaņģēlija ticībā tad manuprāt Dieva izredzētas sievas Kristū ir daudz cienīgākas ieņemt mācītāja vietu.

 4. Jāni Kārkliņ, tas nav izvēles jautājums: kurš labāks. Seko Rakstiem un dzīvo ar labu sirdsapziņu. Tāda tev būs, ja sekosi Rakstos teiktajam.

  Baidos pat tev ko teikt vairāk, jo konsekvences ārēji var būt bēdīgas. Pats esmu draudzē, kur esam palikuši pavisam nedaudzi, daudzu pamesti un atmesti, sadraudzībā, kur esam vieni paši Latvijā. Paldies Dievam, kurš mums parādīja brāļus un māsas Kristū Somijā.

Atbildēt