Ieskaties

3 komentāri par “Par 1996. gada paziņojumu

 1. jā, vēsture, vēsture…

  tagad daži labi izmētāti, kur nu kurais…

  Savukārt domāt par sevi kā par tik stipru un nelokāmu, kas spēs palikt “identisks” vai “autentistks” (jeb vienkārši: patiesīgs), maisoties pa visu to šizofrēnisko jucekli, ko teologi sauc arī par heterodoksiju, – no tādas pārdrošības un velna viltības nenovērtēšanas lai Dievs pasarga!

 2. Jā par to šizofrēniju pilnīgi piekrītu, tikai viņa iet plašumā un beigās sanāk tā, ka ārstēt sāk slimie veselos…

 3. Pasaule ir tāda, kas pieļauj vienus (jaunus) maldus, ja tie neizraisa pārlieku konfliktu ar otriem, trešiem (utt.) un pārējiem maldiem (teorijām, pieņēmumiem,tradīcijām), kas kopsummā tiek saukti par vispārpieņemto patiesību.
  – – –
  Politiķi ir tie, kuri spēj inkorporēt, konsolidēt, apkopot … vārdu sakot atrast kopsakarības esošajā haosā un aizvien ko jaunu importēt (veco imprūvēt) un vadīt sabiedrību pa vecajām sliedēm (izmantojot vecās vai jaunās vadības sviras) skandinot aizvien jaunus lozungus
  – – –
  Atkritēji, šķeltnieki, nemiernieki (utml.) teroristi ir tie, kas apzināti traucē vispār-pieņemtās kārtības ieviešanas / uzturēšanas pasākumiem
  – – –
  Šizofrēniķi varētu būt kaut kas pa vidu
  – – –
  Kristieši savukārt ir tie, kas ir paklausīgi visai cilvēku starpā ieceltajai kārtībai, taču nekad nesamierinās ar maldiem. Tie turās pie Kristus (kurš caur sv.Rakstiem saka: “ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība;…) un Viņa dotās atziņas.

Atbildēt