27. Kāds ir pirmais bauslis, salīdzinot ar citiem baušļiem?


@dievsLV neatbild

Tieši pirms gada e-BAZNICAs tvītera kontam sāka sekot @dievsLV, kurš varot atļauties teikt to, ko citi nekad.

@dievsLV

Izmantojot izdevību, nolēmām izjautāt šo latvisko Dieva versiju tviterī .

@ebaznica Sveiki, vai būtu ar mieru sniegt e-interviju?
@dievsLV par ko intervija?
@ebaznica Par ko vēlētos?
@dievsLV par ko tu vēlētos? (smejas) par manu attieksmi pret reliģiju? (smaida) Patiesībā, galīgi nav noraidoša! (piemiedz ar aci)
@ebaznica Kādas domas @dievsLV par citiem tvītera dieviem?
@dievsLV kuriem tieši? nosauc piemērus (smaida)
@ebaznica @Dievs @TheTweetOfGod @god
@dievsLV Man patīk tādi konti, kas nepārkāpj to šauro līniju starp humoru un bezgaumību! Es uzskatu, ka ka nav nekas slikts, ja pasmejas par Bībeles pretrunām (ja to uztver vienkāršoti), vai arī pārlieki tiešu reliģisku domāšanu, nespējot saskatīt simbolismu! BET, nedrīkst smieties par reliģiju kā tādu, vai pārkāpt to šauro gaymes robežu (pieļauju, ka man pašam ne vienmēr tas izdodas)!

Patiesībā jau kristietība ir ĻOTI laba lieta! Tā dod vērtību sistēmu uz kuras bāzes principā balstās visa mūsu rietumu kultūra un sabiedrība. kristietība galu galā māca mīlestību, sapratni un cieņu! KAS man traucē (vai pareizāk kaitina) attiecībā uz reliģiju ir kanonizācija!

Ka tas ir vienīgais patiesais ceļš, ka tā ir vienīgā īstā ticība utt! Vai arī Bībele esot vienīgais reliģiskās patiesības avots!

Manuprāt, ikviena reliģija, kas māca mīlēt un cienīt, ir godājama un cienījama! Jo tā cenšas padarīt cilvēkus labākus un dod vai sniedz vērtību sistēmu, kuras mūsdienās tik daudziem pietrūkst! Cilvēkiem jau gribās kaut kam sekot vai ticēt.

Cilvēkam ir jātic labajam, sirsnīgajam un nav svarīgi vai tas ir budisms, kristietība vai islāms. Tik ilgi kamēr cilvēkam tiek ielikts uz savstarpēju cieņu un mīlestību balstīts pamats, ikviena reliģija ir godājama! Es pats neticu Dievam tādā formā, kādu to apraksta Bībele! Bet es ticu kaut kam augstākam!

Respektīvi kādam augstākam spēkam, kas virza dabas norises procesus! “lielais sprādziens” tā teikt nevarēja notikt pats no sevis vai tāpat vien!

Es uzskatu, ka šeit es smejos par kanoniem un savulaik cilvēku sarakstītiem/uzspiestiem priekšstatiem par Dievu! Tiem es neticu un par tiem.

Par tiem es atļaujos pasmieties!

Bet vēlreiz – tas nenozīmē, ka es nerespektēju reliģiju un pieņemu arī to cilvēku viedokli, kam šie kanoni ir vajadzīgi!

Es apzinos, ka ir cilvēki, kurus es ar saviem tvītiem aizvainoju, tomēr attiecībā uz to es neko nevaru padarīt!

@ebaznica
Kādas aktivitātes dari bez tvīterošanas?

Diemžēl e-intervija tālāk neturpinājās, jo @dievsLV vairs neatbildēja un pēcāk arī pārtrauca sekošanu e-BAZNICAs tvīter kontam.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.