143. Kāda ir bauslības un evaņģēlija atšķirība?


Apmelots LELB arhibīskaps

Šī nedēļa iesākusies ar apmelojumu vilni ziņās par Latvijas Evaņģēliskās Luteriskās Baznīcas archibīskapu Jāni Vanagu.

Apmelots LELB arhibīskaps

Lielākās Latvijas ziņu aģentūras un mediji izplatījuši nepatiesu, gaišo tēlu nomelnojošu, informāciju, dēvējot LELB archibīskapu par teoloģijas zinātņu doktoru.

Informācija LELB lapā liecina, ka archibīskpas teoloģisko izglītību ieguvis LELB Teoloģijas seminārā no 1984. līdz 1989.gadam, bet neoficiāls avots ziņo, ka LELB arhibīskaps teoloģijas bakalaura un maģistra grādus ir saņēmis vienā dienā ar LU Teoloģijas fakultātes vadības balsojumu. Par to gan LELB lapā, nezināmu iemeslu dēļ, nav minēts.

LELB lapā norādīts, ka Luterāņu Baznīca Misūri sinodes Konkordijas teoloģijas seminārs Fortveinā (ASV) 1997.gadā apbalvojis Jāni Vanagu ar goda doktora teoloģijā titulu, kas LELB archibīskapam, saskaņā ar neoficiālā avota rīcībā esošo informāciju, piešķirts par baznīcas vienības saglabāšanu laikā, kad LELB tika satricināts ar ev.lut. Bulduru un Ķekavas draudžu paziņojumiem mācītāja Ilāra Plūmes vadībā.

Tiešām jābrīnās par LELB sabiedrisko attiecību pārstāvju pasivitāti, ignorējot archibīskapu apmelojošu informāciju publiskajā telpā.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Apmelots LELB arhibīskaps”

 1. luterānis:


  Neoficālā informācija par goda doktora piešķiršanu J.Vanagam “par baznīcas vienības saglabāšanu laikā, kad LELB tika satricināts ar ev.lut. Bulduru un Ķekavas draudžu paziņojumiem mācītāja Ilāra Plūmes vadībā” būs vien izzīsta no pirksta…
  Vien Amerikas konfesionālo luterāņu teoloģiskās augstskolas cieņas izrādīšana viņam par nenoliedzamo( lai kā negribētos vieniem un otriem) LELB virzību ortodoksas kristietības un luterisma garā.

 2. kalvinists:


  Njā… Kristīgā “Privātā dzīve”.

 3. kalvinists:


  Vai varbūt vienkāršs rūgtumiņš? :)

 4. Roberto:


  rūgtumiņš par gaišā tēla nomelnošanuLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.