Ieskaties

5 komentāri par “Atkal kaut kas slikts par LELB

 1. no tās bildes gan šķiet, ka +(c) Rozītis reiz bijis tuvāks kardinālam, bet +Jānim jau teju sasaras acīs skatoties uz to Rozīša vietu: “kā gribētos būt tuvāk Romai”. Tad nu acīmredzot veica diversijas aktu LELBāLu neinformējot :) , ņēma un aizšāva slepus uz Romu. Un pēc tam pusslepenās sarunas ar kardinālu. Rozītis sašutis: “mēs taču reiz bijām trīs. A ko jūs tagad? Bez manis! Jāni, es taču tos katoļus labāk saprotu, kā ne kā man sieva katoliete.. . Būsim atkal kā senāk tri za adnavo, adin za vseh.”

 2. Roberto,

  Ņemot vērā, ka no Latvijas aizbrauca archibīskaps un palika arhibīskaps, tad kaut ko nozīmīgu viņš paņēma līdz. Viņš paņēma līdz burtiņu c.

  Ar cieņu,

 3. Patiesībā,varu vien priecāties,ka kristīgā baznīca pamazām jūk un brūk.Jo normālam cilvēkam jau sen kā skaidrs,ka kristietība ir ar varu uzspiesta reliģija lielākai daļai pasaules tautu,iznīcinot tās patieso,īsteno,Lielā Radītāja dāvāto ticību viņam.
  Būtu normāli,ja arī katoļticība pamazām sadruptu un iznīktu.Tie nav ļauna vēlējumi,vien Radītāja likums-“Visam ir savs sākums un gals”.
  Kristietība pelnījusi galu,par sadedzinātajām raganām,par sakropļotajiem un nogalinātajiem ķeceriem,par nodedzinātajām pagānu mājām,un vēl,un vēl…
  Jums laiks pazust,lai vietā nāktu kas jauns,jauks,tīrs,gaišs.
  Kristietība man asociējas ar neglābjamu tumsonību.

 4. Sveiks, Pagān,

  Par dabīgo dievatziņu, kas tavā sirds kambarī mīt, tu pareizi raksti.

  Un taisnība, ka briesmu lietas gan ļaudis sadarījuši it kā Kristus vārdā.

  Bet es gribētu tevi nomierināt, ka es pazīstu vairākus kristiešus, kas nevis ar varu, bet sekojot Dieva aicinājumam, kļuvuši par Kristus sekotājiem.

  Turklāt, vari būt drošs, viņi nav nevienu raganu sadedzinājuši un ķeceri nomocījuši.

  Es pazīstu arī daudz cilvēku, kuri nav kristieši, un ne ar kādu varu viņus par tādiem nav iespējams padarīt.

  Ar cieņu,
  gviclo

Atbildēt