329. Kam ir tiesības būt aicinātam?


Izjautā Jāni Vanagu

e-pāvests vizitējot LELB virsvaldi LELB atvērto durvju dienā saņēma brīnišķīgu piedāvājumu – iesūtīt e-baznīcēnu jautājumus e-BAZNICAs sarunai ar LELB arhibīskapu Jāni Vanagu.

Tādēļ e-ntuziasti aicina e-baznīcēnus līdz 15. novembrim zemāk atsauču sadaļā vai e-kontaktos iesūtīt savus jautājums Jānim Vanagam.

Atkīvākie +Jāņa fani, kādi ir arī e-ntuziasti, līdz šim ir gan lasījuši virkni Jāņa Vanaga intervijas, gan sekojuši līdzi viņa aktivitātēm vidē un e-vidē, gan sarunājušies ar viņu personīgi, bet nu e-BAZNICA ir panākusi vienošanos par ekskluzīvu interviju tieši projektam e-BAZNICA.

Piedalies arī tu, mīļais e-baznīcēn!Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Izjautā Jāni Vanagu”

  1. kariina:


    es gribeetu jautaajumu?? es nesen uzrakstiiju astrologam kaapeec es nevaru dabuut darbu juulija beigaas, vinsh man atbildeeja, ka augusta beigaas es dabuushu darbu un taa arii notika, bet dievam es luudzu jau divus gadus, lai dabuutu darbu,m bet nekaaa:((( ko man domaat???…..

  2. Cody:


    Karīna, tev noteikti palīdzēs psihiatrs tavai dzīvesvietai tuvākajā veselības centrā. Tas būs valsts apmaksāts pakalpojums. Ja būs nepieciešama padziļināta ārstēšana, tad tev maciņš nebūs jāatver. Izmanto izdevību!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.