Ieskaties

5 komentāri par “Atzinības vārdi

 1. Ja esi kādam izdarījis labu un šis labais darbs ir nesis augļus, tad kapēc gan tu neprāti, vēl alksti pēc atzinības un balvas par savu labo darbu?

  Daudzi tevi slavē. Tātad, vai tev ir pamats būt ar sevi apmierinātam?

 2. /iespraudenis kaut kur starp otro un trešo rindkopu/

  Ja kāds gribētu dzirdēt manu viedokli saistībā ar to rakstu, tad tas ļoti īpatnēji atspoguļo patiesību, jo paši fakti ir itin kā sagrozīti, bet lietas būtība nav mainīta.
  Cik man zināms, tad jaunais LArektors [no kura mēs sagaidītu tieši šādu skaidru un Luterisku izpratni un līdz ar to atbalstu (vismaz morālo)… taču viņš gluži otrādi -] esot šķendējies par mūsu e-projektu un saucis mūs par LAbrāķi.
  Tā nu gribējām visu par labu (LArektoram) vērst… bet atkal sanāca kā parasti…

 3. Pirmām kārtām Veinrihs ir šmauklīgs un glums. Nebūtu brīnums, ja viņam ar LELB lubricētajiem tipiem viss ietu, kā smērēts. Vienīgā intriga šīs kompaškas sakarā (un vienīgās ziņas no tās puses) ir – kuram būs lielāka masa un labāks lubrikants šai kerlingā jeb kurš tālāk aizslīdēs, apsteigdams citus glumumā. Just business. (Viņi to droši vien tulkotu kā “taisnoto bizness”.)

 4. Didzi, Tu esi labs rakstnieks. Nopietni. Man gan riebjas to visu lasīt… Vai tas Tev gadījumā nav pašmērķis – sagādāt riebumu?

Atbildēt