280. Ko mēs lūdzam Svētās Lūgšanas piektajā lūgumā?


Jēzum līdzīgs cilvēks klīst pa Filadelfiju

Jau ilgāku laiku ASV pilsētas Filadelfijas ielās nejauši var sastapt kādu vīrieti, kurš vizuāli ļoti līdzinās Jēzum Kristum.

Jēzum līdzīgs cilvēks klīst pa Filadelfiju


Divdesmit astoņus gadus vecais Maikls Grants, kuram ir gari mati un uzaudzēta bārda un kurs ir apģērbies baltā tunikā, ikdienas staigā pa pilsētu tēlodams mūsu Pestītāju. Vietējie iedzīvotāji par šādiem izgājieniem viņam devuši palamu “Filadelfijas Jēzus” vai angļu mēlē “Philly Jesus”, ko brīvmākslinieks arī labprāt pieņēmis.

Kopš bērnības Maikla liela aizraušanās ir bijusi skatuves māksla, tāpēc, kad Jēzus līdzinieks kļuvis par atdzimušu kristieti, viņš nolēma savu talantu izmantot evaņģēlija sludināšanā. Katru dienu jaunais cilvēks atveido, kādu no Bībelē aprakstītajiem Jēzus dzīves epizodēm, šādi pievēršot apkārtējo uzmanību.

Maikls ir pārliecināts, ka šādā veida viņš spēj uzrunāt garāmgājējus. Ikvienam, kas vēlas nofotografēties ar aktieri, tiek pasludināta Laba Vēsts par Dieva Dēlu, kurš tā mīlējis grēcīgo pasauli, ka tās dēļ nomira.

Izrāžu apkārtnē esošo draudžu pārstāvji pret šādu evaņģelizācijas veidu izturas gana noraidoši, uzskatīdami, ka tādējādi tiek diskreditēta kristietība.

Pirms vairāk ka pieciem gadiem Maikls virtuālās saziņas tīmekļa vietnē twitter.com izveidoja “Filadelfijas Jēzus” kontu, kurā aktīvi dalās ar savas ikdienas gaitām:
Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.