57. Kas ceturtajā bauslī tiek noteikts vecākiem?


e-BAZNICA.lv svin savus svētkus

Šodien teoloģiski-izklaidējošais e-projekts e-BAZNICA.lv svin astoņu gadu darbošanos interneta vidē.

e-ntuziasti svin savus svētkus

e-ntuzisti, Viņa e-minence Roberto, Viņa e-sence talyc un Viņa e-kselence gviclo sanāca kopā klātienē, lai atcerētos, kas aizvadītajos astoņos gados paveikts un apspriestu tuvākus un tālākus e-BAZNICA.lv plānus.

Jau no paša darbības sākuma e-projekts tika pozicionēts kā mājas lapa, kurā tiek atklāti runāts par kristietību un, spītējot laikam un ārējam spiedienam, spējis palikt nelokami uzticīgs izvirzītajam mērķim.

Pateicoties neatlaidīgam e-ntuziastu ieguldītajam darbam, interneta vietne www.ebaznica.lv ir kļuvusi par neatņemamu globālā tīmekļa sastāvdaļu, ieņemot vadošo vietu starp kristīgajām mājas lapām un iegūstot kristietības e-kspertu statusu.

Aizvadīto astoņu gadu laikā piedzīvotais dod lielu iedrošinājumu turpināt iesākto un ar žēlsirdīgā Dieva palīdzību dot vēl lielākas svētības pienesumu interneta videi un tā lietotājiem.

Sakām lielu PALDIES visiem www.ebaznica.lv lasītājiem un sekotājiem par līdz šim sniegto atbalstu un uzticību, kas ļauj e-projektam radoši pilnveidoties un attīstīties arī turpmāk.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.