160. Kas ir augstākā no Dieva radītajām redzamajām būtnēm?


e-pāvests izsniedz e-kreklus

Ietērpšana baltās drēbēs Svētajos Rakstos apzīmē Dieva žēlastību, piedošanu un balvu – mūžīgo dzīvību, ko Dievs dāvā Jēzus Kristus vietnieciskā upura [nopelna] dēļ grēcīgajiem cilvēkbērniem.

Proti, “Es tev došu padomu: pērc no Manis zeltu, uguns kvēlē kausētu, lai tu būtu bagāts, un baltas drēbes, lai tu apsegtos un tava kailuma kauns neatklātos, un acu zāles tavas acis svaidīt, lai tu kļūtu redzīgs.”


Pirmie e-atbalstītāji [no kreisās]: Didzis Melķis, Gerda, e-jurix

e-pāvests nepretendē uz augstāk minēto godu, bet kā pazemīgs Svēto Rakstu kalps aicina sekot Dieva vārdam: “Svētīgs, kas ir nomodā un kas tur savas [baltās] drēbes gatavībā, lai tam nebūtu jāstaigā kailam un nebūtu redzams viņa kauns.”

Savā ziņā šim nolūkam var kalpot arī glītie e-krekli, kurus saņem tie, kas atbalsta e-BAZNICU tās misijas un evaņģelizācijas darbā.

e-krekli nes liecību un ir vēstnesis visur, kur e-baznīcēni, tērpušies tajā, atrodas, strādā un kalpo.

Pirmie e-baznīcēni, kas nekavējās ar palīdzību un atbalstu, izpelnījās īpašu godu – viņi saņēma e-kreklu no e-minences personīgi.

“Tamdēļ arī mēs vienumēr lūdzam par jums, lai mūsu Dievs jūs darītu Sava aicinājuma cienīgus un līdz galam piepildītu jūsu sirsnīgo cenšanos pēc laba un ticības darbu spēkā, lai tā jūsos tiktu pagodināts mūsu Kunga Jēzus Vārds un jūs Viņā, pēc mūsu Dieva un Kunga Jēzus Kristus žēlastības.”

Ņem e-KREKLU un atbalsti e-BAZNICU!Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “e-pāvests izsniedz e-kreklus”

 1. Roberto:


  tuvākajā laikā būs klāt vēl citi e-krekli [tā teikt izvēle paplašinās]

 2. gviclo:


  Labi

 3. talyc:


  e+krekli

 4. de profundis:


  eindžels

 5. de profundis:


  bija tāda filma krievu laikos kur atvērās ķieģeļu siena un iznāca eņģelis (krievs)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.