254. Kāpēc trešo ticības locekli beidzu ar vārdiem: "Tas ir tiešām tiesa"?


Dieva vārds ir Gara zobens

“Es turu Tavus vārdus savā sirdī, lai negrēkotu pret Tevi.” [Ps.119:11]

dieva-vards-ir-gara-zobens


Kad nākam pie ticības un tiekam glābti, mēs saņemam arī jaunu sirdi, kurā iemājo jauna gaisma un labprātība. Kļūdami par Dieva bērniem, mēs vēlamies dzīvot saskaņā ar Dieva gribu un bīstamies grēkot pret Viņu.

Bet savās krūtīs Dieva bērni vēl joprojām jūt arī veco un grēcīgo miesu jeb no Ādama mantoto dabu, kura, lai arī krustā sista [Gal.5:24], tomēr vēl nav mirusi.

Kā jādzīvo Dieva bērnam? Kā izvairīties no grēkiem pret Dievu? Atbildi lasām Svēto Rakstu vārdos: “Es turu Tavus vārdus savā sirdī, lai negrēkotu pret Tevi.” – Glabāt Dieva vārdus savā sirdī nozīmē vērtēt tos kā lielu dārgumu.

Tavu sirdi aizņem un nodarbina tik daudz un dažādas lietas. Ik dienu tev pretī stājas pasaule ar visa veida kārdinājumiem. Turklāt tavs pretinieks velns labi pazīst tavas vājības un savus triecienus un kārdinājumus vērš pret visvārīgāko vietu. Diemžēl arī mūsu pašu miesa pārāk viegli padodas pasaules un velna kārdinājumiem.

Cilvēka sirdij uzbrūk un draud tik daudz ļauna, tāpēc mums jārūpējas, lai sirds būtu pildīta ar ko citu un vērtīgāku, proti – Dieva vārdu. Tas ir labākais, ko varam darīt, ja vēlamies pareizi un svētīgi dzīvot Dieva vaiga priekšā.

Bībele vēsta, ka Dieva vārds ir Gara zobens [Ef.6:17]. Vienīgi Dieva Gars spēj glabāt un sargāt tavu iekšējo dzīvi no grēka. Svētā Gara zobens ir Dieva vārds.

Tāpēc lasi Bībeli un klausies pareizi sludinātus Svēto Rakstu vārdos. Ir ļoti svarīgi veltīt laiku lūgšanām, kas sakņotas Dieva vārdos un kristīgā mācībā.

Kāds pieredzējis Bībeles skolas skolotājs reiz ir teicis: ik dienu bruņojies ar kādu svētu domu. Šis aicinājums pauž būtisku patiesību.

Birkas: , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.