Ieskaties

3 komentāri par “Jēzus pētniekus vienojošās kļūdas

  1. nju tikai logiski ka cilveki meklejot kludas tas atrod. neticigie mekle kludas( t.i. nepieradamo, praktiski neiespejamo) Bibele un atrod, bet ticigie mekle kludas neticigo uzskatos un tas atrod. Ta teikt kas mekle tas atrod. un abiem taisniba, jo viss jau ir atkarigs no kuras puses skatas un ar ko salidzina. viss ir relativs.

  2. jā jā viss ir relatīvs, nav nekā absolūti ļauna vai absolūti laba, Ingars iet uz pārsliņš māj un ņemt vis kas acīm tīk, un vēl pārsliņai ar bom pa galv, pārsliņš sūdz īngar tiesā – kāpēc? nu Ingars rīkoties nepareiz? Aks teic ka nepareiz? kas vispār ir būt pareiz vai nepareiz vis tokš relatīvs, nav nekā absolūta, i vot es darīt kā pats uzskatīt par pareiz – šitā pārsliņ?

    Ps. dīvaini, ka neviena kļūda attiecībā uz bībeli nav pamatota

  3. Nju tiri teorētiski iemesli kapec es tevi 100% nespetu nosodit- ja tev nauda butu vajadzīga izdzivosanai un tu butu tik izmisis ka citus variantus neredzētu, vai ari tevi kads santazetu, vai ari tu butu atzits par garigi nepieskaitamu. Bet protams 98% iepejamiba ka es tev iesudzetu. A starpcitu dokumentēti pieradijumi ka Dievs ir nav. Es tam noticētu ja man butu vina foto, dns paraugs, pati redzetu savam acim ka tiek veikts kads brinums un nebutu iespēja apgalvot ka ta ir sagadisanas vai triks. Tatad sis brinums butu javeic minimums 3 reize. Bet tas viss ir nereāli, tatad nepieradami. un neredzamajam es nespeju ta isti noticet. protams ja es ko neredzu tas nenozime ka ta nav, tik pat labi var but vai ari nebut.ka jau teicu viss ir relativs.

Atbildēt