277. Kas ir dienišķā maize?


Mīlestības darbi

Ar prieku darīt Dievam tīkamu darbu.

Vieni no dramatiskākajiem vārdiem, ko Jēzus ir teicis, attiecas uz Pēdējo tiesu. Jēzus sacīja, ka tie, kuri pabaro, apģērbj, apmeklē Viņu cietumā un ir draudzīgi pret Viņu, “mantos Dieva valstību”.

“Tad taisnie atbildēs Viņam un sacīs: Kungs, kad mēs esam Tevi paēdinājuši, Tevi dzirdinājuši, Tevi uzņēmuši, Tevi apģērbuši, nākuši pie Tevis?”
… ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, to jūs esat Man darījuši”, teiks Jēzus. Viņš arī piebildīs: “..iemantojiet valstību, kas jums sataisīta…” Pārējie tiks sodīti uz mūžu mūžiem. (Mat. 25:31-46).

Daži neuzskata Kristus iespaidīgo Pēdējās tiesas atainojumu par ko vairāk kā bauslības teroru. Citi, kuriem ir Dieva ticības dāvana, saskata šajos Kristus vārdu tēlos liecību par to, kā dzīva ticība taisnotā un svētdarītā ticīgajā rada POZITĪVU PIEMĒRU TIEM, KAS VĒLĀS SLAVĒT DIEVU.

Pagājušo gadsimtu laikā daži no pasaules labākajiem māksliniekiem ir centušies Kristus spēcīgos vārdus pārvērst evaņģēlija iedvesmotas, svētdarītas dzīves attēlos. Nākamajās DZĪVĪBAS VĀRDA lappusēs jūs varat vērot sešus no šiem ievērojamajiem darbiem. Lai šie brīnišķīgie mīlestības tēlojumi, kas balstīti Kristus vārdu gleznās, vada jūsu dzīvi pa ikdienas kristīgās mīlestības ceļu līdz pat Tiesas dienai, kurā jūs un visi ticīgie dzirdēs viņu sakām: “Patiesi Es jums saku: ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, to jūs esat Man darījuši” (Mat. 25:40).

“Jūs esat Mani paēdinājuši; jūs esat Mani dzirdinājuši; jūs esat Mani uzņēmuši.
jūs esat Mani apģērbuši; Es biju slims un jūs esat Mani apmeklējuši; Es biju cietumā un jūs esat nākuši pie Manis…

“Ko jūs esat darījuši vienam no šiem … to jūs esat Man darījuši…”

Kad Kristus gaisma atspīd mūsos…
Dievs liek pazust pasaules grēka tumsībai

Jo Es biju izsalcis un jūs esat Mani paēdinājuši; Es biju izslāpis un jūs esat Mani dzirdinājuši; Es biju svešinieks un jūs esat Mani uzņēmuši.

Es biju pliks un jūs esat Mani apģērbuši; Es biju slims un jūs esat Mani apmeklējuši; Es biju cietumā un jūs esat nākuši pie Manis.

Birkas:Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.