25. Kas ir īsta mīlestība uz Dievu?


$ $ $ zīme

Pasaulei Kristus vairs nav jāgaida…
Redz, ko dažiem izdevies atklāt: “Kristus tak jau esot atnācis!”
Vai tik mēs nebūsim to nogulējuši vai palaiduši garām???
…tamdēļ uzmosties, kas guli!


Ir, protams ļaudis, kas redz un saprot, ka šādi viltus pravieši ir nākuši un vēl nāks, lai piepildītu savu vēderu un apmierinātu savas kārības, izmantojot citu lētticību vai labticību, bet daudzi [ak vai, cik daudzi] joprojām ir apmātības varā, ka sauc šādus parazītus par “Kristus atkal atnākšanu”.

Saprotams, ka mūsdienās vairs tādas ekstras kā ēzelīti neatrast un tas pieticības nolūkos aizstāts ar BMW, bet nez kamdēļ gan vienam meksikānim, kuram divas rokas gan vajadzētu kā dāvinājumu pieņemt veselus trīs Rolex pulksteņus? …nesaprotu, un laikam jau nevajaga ar.

Steigsim uzklausīt evaņģēliju, ko uzrakstījis Marks 13.nodaļā: “Un, ja kas tad jums sacīs: redzi, še ir Kristus, – vai: redzi, tur Viņš ir, – tad neticiet. Jo viltus kristi un viltus pravieši celsies un darīs zīmes un brīnumus, lai pieviltu, ja tas varētu notikt, arī izredzētos. Bet jūs pielūkojiet; Es jums visu to iepriekš esmu sacījis. Bet tanīs dienās, pēc tām bēdām, saule aptumšosies un mēness nedos savu spīdumu, un zvaigznes kritīs no debesīm, un debess stiprumi sakustēsies. Un tad redzēs Cilvēka Dēlu nākam padebesīs ar lielu spēku un godību. Un tad Viņš sūtīs Savus eņģeļus un sapulcinās Savus izredzētos no četriem vējiem, no zemes gala līdz debess galam. Bet mācaities līdzību no vīģes koka: kad viņa zars jau iezeļ un lapas plaukst, tad jūs nomanāt, ka vasara ir tuvu! Tā arīdzan, kad jūs visu šo redzēsit notiekam, tad zinait, ka tas ir tuvu priekš durvīm.”

Get the Flash Player to see this player.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

6 atsauces par “$ $ $ zīme”

 1. Roberto:


  Pilnīgi brīnums, kā cilvēki spēj ticēt tādām muļķībām… reāls “brain-washing”

 2. talyc:


  jā :( … bet “ticēt” tādām muļķībām izdodas tikai tad, kad iemācās neklausīties savu sirdsapziņu un veselo saprātu.
  - – -
  un jo “rūdītāka” sirdsapziņa, jo vieglāk šādi pat “evaņģelizēt” citus
  - – -
  Latvijā tāda pat “kaluma” cilvēki ar pilnu pārliecību, laipnām sejām un visjelcitādi labvēlīgu attieksmi stāsta cik piemēram Vilnis Gleške ir īsts Dieva pravietis…
  - – -
  Un pie tiem parādās tas, ka “ir neiespējams pārliecināt cilvēku, kurš pats zina, ka viņam nava taisnība” un pielildās 1.Tim 4:1-2 [Gars skaidri saka, ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un dēmonu mācībām, padodamies melkuļu liekulīgajiem vārdiem, kam pašu sirdsapziņa ar kauna zīmi iededzināta...]

 3. gviclo:


  smejies vai raudi

 4. Kundalini:


  ne pa velti amerikanji ir veel drusku neattistiti…

 5. jenoc:


  lētticīgi tie jeņķi odnako

 6. Juris:


  “ticēt” tādām muļķībām izdodas tikai tad, kad iemācās neklausīties savu sirdsapziņu un veselo saprātu.
  ——————————-
  Nekad neesmu savā sirdsapziņā vai veselajā saprātā atradis nekādas pretrunas Kristus otrreizējai atnākšanai. Kas traucē atnākt otro un trešo reizi? Nekādu pretrunu ar veselo saprātu. Ar Svētajiem rakstiem, ar tiem gan ir pretrunas. Jēzus skaidri norāda uz pazīmēm, kādas pavadīs Viņa otro atnākšanu.
  Tātad, bērniņi, ticēt var jebkurām muļķībām, ja ignorē Rakstus. Vienkārši un skaidri!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.