138. Kas ir grēks pret Svēto Garu?


Sludinātājs brīdina par drīzu pasaules galu

Kāds mesiānisko jūdu sludinātājs no ASV apgalvo, ka ar biežajiem saules aptumsumiem Dievs visus cilvēkus brīdina par drīzu pasaules galu.

sludinātājs brīdina par drīzu pasaules galu


Uz Jēzu ticošās jūdu kopienas “El Shaddai Ministries” mācītājs Marks Blics, sasaistot Saules aptumsumu ar pēc pāris nedēļām paredzēto Mēness aptumsumu, nonācis pie secinājuma, ka šādas debesu ķermeņu kustības esot kā brīdinošs signāls, kas vēsta par pasaules gala tuvošanos.

Daļējam Saules aptumsumam, kas bija vērojams 20.martā piecpadsmit dienas vēlāk – 4. aprīlī – sekošot sarkanas krāsas Mēness, ko mēdzot dēvēt par “asiņaino Mēnesi”, un tas sakrīt tieši ar jūdu reliģiskā kalendāra pirmo dienu.

Mesiānisko jūdu garīdznieks uzsver, ka šādas nozīmīgas parādības reliģiskā jaunā gada sākumā ir pelnījušas uzmanību. Marks Blics norāda, ka Bībelē ir teikts, ka svētku dienās debesīs parādīšoties zīmes, kuras liecināšot par lielās tiesas dienas tuvumu.

Prognozē, ka vēl viens daļējs Saules aptumsums būšot arī 13.septembrī, kam piecpadsmit dienas vēlāk sekošot “asiņainais” Mēness četru Mēness aptumsumu ciklā.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.