11. Kādus trīs likumus Dievs deva Sinaja kalnā?


Lūgšanas internetā

Vairāk nekā sešsimt tūkstoši lūgšanu izteiktas tiešsaistē kopš darbību uzsākusi vācu interneta vietnē amen.de.

lūgšanas internetā


Pirms diviem gadiem, uzsākot šo projektu, tā veidotāji nespēja iedomāties par tik lielu apmeklētāju skaitu, kas vēlas izteikt lūgšanas internetā, un par tik milzīgu atsaucību no iesaistīsies gribošiem un varošiem aizlūdzējiem.

Lietākā daļa no amen.de apmeklētājiem vēlas, lai aizlūdz par viņu veselību, par attiecībām ar dzīvesdraugu un par ticības šaubām.

Tiešsaistē ierakstītās vajadzības ar elektroniskā pasta starpniecību automātiski tiek nosūtītas vairāk nekā trīs tūkstoš kristiešiem, kas ir reģistrējušies kā aizlūdzēji. Daži no viņiem lūdz katru dienu, taču vairums lūdzēju aizlūdz reizi nedēļā par internetā atstātajām aizlūgšanu vajadzībām.

Mājas lapā aizlūgšanas iesniedzējs var redzēt, cik cilvēki par konkrēto vajadzību jau ir aizlūguši un pēcāk var pavēstīt, kā viņiem tagad klājas.

Statistikas dati liecina, ka interneta vietni amen.de apmeklē un lūgumus izsaka gan kristīgajām draudzēm piederīgi cilvēki, gan arī tādi, kas sevi par kristīgiem neuzskata.

Mājas lapas veidotāji apgalvo, ka nav nevienas dienas, kad netiktu saņemtas labas atsauksmes par uzklausītām lūgšanām, tādējādi apliecinot, ka Dievs cilvēku dzīvē darbojas.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.