138. Kas ir grēks pret Svēto Garu?


Zaldāts skrien par godu Jēzum

Kā ziņo laikraksts “Svētdienas Rīts”, 62 gadus vecais Amerikas kara veterāns Gene Roberts, kas Vjetnamas karā pazaudējis abas kājas, ar protēzēm skrien cauri Amerikai.

Viņš Jēzum par godu iecerējis noskriet 5600 kilometru. Skrējienu bijušais zaldāts uzsācis 2.jūlijā. Ik dienas viņš noskrien 20 līdz 30 kilometru.

Robertsam ir trīs mērķi. Viņš grib apliecināt, ka Dieva mīlestība sniedz spēku, dot drosmi citiem kara invalīdiem, parādot, ka veselības traucējumi nedrīkst viņus iespaidot ne fiski ne mentāli, kā arī savākt naudu, lai atbalstītu nabadzīgus cilvēkus.

Roberts abas kājas pazaudēja 1966.gadā Vjetnamā, kad uzkāpa uz kājnieku mīnas. Pēc ārstēšanās slimnīcā viņš ieguva protēzes, un kopš tā laika regulāri nodarbojas ar sportu.

Kopš 1999.gada viņš skrien arī lielus gabalus.2001.gadā viņš pirmo reiz piedalījās maratonā un 42 kilometrus paveica astoņās stundās.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

6 atsauces par “Zaldāts skrien par godu Jēzum”

 1. machss:


  vienīgais, ko var teikt ir: slava Dievam, par to, ka uzturējis šo kungu pie veselības un enerģijas :)
  milzīgs prieks par tādiem cilvēkiem :)

 2. Roberto:


  Pēc e-mineces aprēķiniem šis vīriņš vēl turpina skrējienu…

 3. wrc:


  Tas laikam, ņemot par piemēru Mark Schultz braucienu šovasar šķērsojot Ameriku un vācot ziedojumus. Latvijā kaut kas tāds nedarbotos, man domāt:)

 4. machss:


  šosestdien Madonā sastapāp vīru, kurš iet svētceļojumā no Francijas (šobrīd uz Aglonu, bet tas vēl ar to neaprobežosies). un viņš jau iet 2 gadus un 3 mēnešus. šis vīrs dienā noiet ~25km un guļ baznīcās, klosteros un mežos :)

 5. Didzis Meļķis:


  Tai ilustrācijā, spriežot pēc kājas ikra, vīriņš ir reāls kačoks.
  Bet nu, protams, protams, par godu Jēzum. Nē, bez ironijas. Es sāku domāt, vai, piem., apresnēt varētu Jēzum par godu? No sērijas “Dievs man vēlē labu”? Ķipa – “slavējiet To Kungu, manas ādas krokas,/ Ļumiet un tricinieties līksmi”! A kāpēc ne? Veselības pretarguments neder – pat nemēģiniet! Skriešana – sevišķi jau tādos apmēros, kā šeit minētā – ir konkrēti destruktīva. Tāpat kā citas pārmērības. Bet ja Jēzum par godu? Mm?

 6. paulish:


  ja Tu patiesi miileesi DIevu no visas savas sirds un dveeseles, tad zinaasi arii, ko iesaakt ar sevi,kaadam buut Vinja priekšā..Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.