159. Kādi ir ļaunie eņģeli?


Rādīs filmu “Jēzus nogalināšana”

Ikvienam, kam pieejams televīzijas kanāls “National Geogroaphic”, Pūpolsvētdienas vakarā pulksten 21:00 būs ekskluzīva iespēja skatīties trīs stundu garo filmu “Jēzus nogalināšana”.

Filma Jēzus nogalināšana


Brāļu Ridlija un Tonija Skotu producentu kompānijas “Scott Free Productions” un rakstnieka Bila O’Reilija kopprojektā tiks apskatīti notikumi, kas aizveda līdz iedvesmojošākā vīra pasaules vēsturē – Jēzus no Nācaretes – nāvei.

Jēzus dzīve un nāve ir ikonisks stāsts, kuru jau tūkstošiem gadu zina teju ikviens cilvēks. Taču reti kurš aizdomājas par politiskajām norisēm Romas impērijā, kuras izraisīja notikumus, kas uz visiem laikiem mainīja pasauli.

Filma “Jēzus nogalināšana” tiek uzskatīta par episku kino ar brīnišķīgu ainu un ļoti intīmu stāstu apvienojumu, kas atklāj senos notikumus līdz šim neredzētā pavērsienā, proti, lielāku uzmanību pievēršot vēsturiskiem faktiem un politiskajām intrigām Romas impērijas provincē. Tā ļauj skaidrāk izprast to laiku augstās likmes, kas motivēja politiskos līderus nogalināt Jēzu.

Krāšņi, autentiski tērpi, karaliski grezna vide svelmainajā Marokas tuksnesī, aktieri no visas pasaules, kuri izskata ziņā varētu līdzināties cilvēkiem Jēzus dzīves laikā, Tuvajos Austrumos dzimis Jēzus lomas atveidotājs – visas šīs rūpīgi izstrādātās detaļas palīdz skatītājiem izprast, kas pirms 2000 gadiem notika šā reģiona ikdienā.

Iespaidīgajam projektam piesaistītas gan tādas kino zvaigznes kā Stīvens Maijers, Kelsijs Gramers, Rufuss Sīvels, gan aktieri no Lībijas, Marokas, Čehijas, Īrijas, Lielbritānijas, Izraēlas, Kanādas, Sīrijas, Austrālijas, ASV.

Birkas: , , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.