Ieskaties

6 komentāri par “Romas katoļu reliģija – pareizticīgo viedoklis

 1. nē nu a man vispār jau tas pāvests tā kā patiktu…
  (tāds lāgā vīrs izliekas)
  …ne bez ironijas
  toč!

 2. “viņi, noraidot vienīgo Dievu, atzīst par patiesiem “dzīviem dieviem” netrīsvienīgos jūdu un musulmaņu elku dievus, pagānu “Dievus” un “Augstākās Dievības,” pielīdzinot tos patiesajam Vissvētās Trīsvienības Dievam, un pieraksta tiem radīšanu, tiesas spriešanu un citas Patiesā Dieva īpašības, turklāt viņi uzksata, ka šo dievu pielūgšana ved uz glābšanu.” – saskaņā ar kuriem mācības punktiem, tieši, viņi tā dara?

 3. mīļais deprofundi,
  viņi tā dara tieši pēc II Vatikāna koncila lēmumu [mācības] punktiem.

  Šis pareizticīgo viedoklis ir pausts pēc II Vatikāna koncila laikā ievieto universālisma mācību.

  Ar cieņu
  e-minence

 4. Pareizticīgo viedoklis – ha – elementārs tumsoņu mēģinājums diskreditēt Romas katolicismu ar visiem līdzekļiem – patiesiem un nepatiesiem. Godīgas teoloģiskas analīzes (kas nebūt neglaimotu RKB) vietā kapeņu stāstiņi naivajiem pravoslaviem, lai tie uz katoļu kostjola pusi pat neuzdrīkstētos aci pamest. Atliek vēl piebilst, ka katoļi un pareizticīgie rīko kopīgas mežonīgas orģijas un dzer asinis un ēd miesu. :-)

 5. Laikraksts Dienas bizness vēsta, ka Romas katoļu baznīca aktīvi tirgojas ar nekustamo īpašumu un nomā to. Pati Rīgas Metropolijas Romas katoļu kūrija plašāku informāciju par savu saimniecisko darbību nesniedz. Rakstā dati par baznīcas īpašumiem un darījumiem ņemti no nekustamo īpašumu kompānijām un Valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas. Baznīca vairāk uzpērk un saņem dāvinājumos nekā pārdod.

Atbildēt