Ieskaties

7 komentāri par “Rolands Eimanis: Atzīšanās [5.daļa]

 1. Nu, nu Gviclo. Tev pašam smiekli nenāk par tiem taviem jautājumiem. No Tevis vaicātā var saprast, ka Jums tur (Augsburgas apliecības baznīcā) būtu viss pilnīgā kārtībā. Es te mēgināju ieiet majas lapās luteranis.lv un klb.lv – nekā.

  Pana Cesinieka dienas jautājums:
  Vai taisnība, ka KLB ir nopietnas šķelšanās priekšā. Un nevis mācības dēļ, kā gribētos domāt, bet vienkāršas plēšanās dēļ naudas.

 2. Jā, jā, draugs, cēsiniek. Kā teicis Brots: “Konfesionālie tikai šķeļās un šķeļās.”

  Ar cieņu,
  gviclo

 3. Es, draugs, par šķelšanos neko neesmu dzirdējis.

  Es nu nebūšu tas labākais informācijas avots un atbildētājs. Esot it kā atstādināti daži mācītāji, kā tas mēdz notikt visās baznīcās. Tas ir bēdīgs fakts, ka tas, kam būtu jāatkāpjās pašam, stūrgalvīgi iespītējas, līdz nākas atstādināt. Un kā vienmēr, pēc tam viņi bļauj – netaisnība, netaisnība. [Piem, kā nesen ar Korāli LELB]

  Tik daudz esmu dzirdējis. Ja tas tā ir, tad man ir ļoti ļoti žēl no vienas puses. Tā ir liela traģēdija. Bet no otras puses, prieks, ka baznīca ir dzīva un nebaidās sakārtot savas lietas.

  Vai tā ir šķelšanās. Domāju, ka nē.

  Ar cieņu,
  gviclo

 4. Cilvēka vājību dēļ kašķi un visādas plēšanās notiek visur.:( Galvenais, lai cilvēku ambīcijas nesāk grozīt un locīt mācību pa savam!

 5. nus, ta palasot – domaaju ka Eimanis loti cietaas lai neiedotu tev pa to purnu, jo skiet tiesi taadu plakaatu biji sev tur izkarinaajis “hallo, gribu dabuut pa purnu no luteraanu maaciitaja” :-) Nenem paaraak pie sirds, bet naaca no sirds. Tie tavi jautaajumi tipa kautkur gribeeja aizstuureet, bet kur … pats arii laikam jau aizmirsi :) varbuut turpinaajumaa mums sii konspiraacija tiks atklaata.

 6. ah, gribeeju vel piebilst : “miili savu tuvaako …” un ” kas uz savu braali saka (jeb interpreteesu “meegina pataisiit citu prieksaa”) par geki, tas …” vai tomeer citeet pilniibaa :)

Atbildēt