Ieskaties

2 komentāri par “Viltotais “UgunsGrēka” mācītājs

 1. Aha- ebaznīca atbalsta safabricētā mīta teorijas…

 2. Principā ir sava loģika tādai dzīvošanai “pa vieglam”, paturot veselīgu humora izjūtu un dzīvesprieku; jeb neņemot to dzīvi pārāk nopietni.

  Jan viens visu dzīvi uztver kā spēli, loģiski arī precēšanās ir tā – nu kā pa jokam …(ārēji it kā precēts, bet pricnipā brīvs). Tā pat biznesa darījumos – tipa vienošanās noslēgta, bet es paturu savu brīvību solījumus neturēt.

  – – –

  Tā vieniem likumi ir priekš tam lai tos apietu ar līkumu, kamēt citi tos izmanato kā savas dzīves vadlīnijas. Un sava taisnība ir gan vienem gan otriem.

  Un pati Dieva bauslība (no kuras savukārt ir atvasināta likumdošana) vienam ir reāla, loģiska un pamatota, bet citam bullshits (nieku-nieki).

  – – –
  Te nu mans akcents netiek vērsts uz fenomena izpēti kāpēc un cik daudz pasaule tiecas izmantot kristīgās pasaules atribūtus, bet gan atgādināt kristītajiem, cik dārgu dāvanu esam saņēmuši Kristībā (proti, – visu grēku piedošanu).

  Un kā e-kardināls vēlos pamācīt klausītājus vecajā gudrībā, proti, ka ne pēc cepures (nedz izskata, ne tērpa, nedz atribūtiem, ne citātiem) var atšķirt viltotu mācītāju no īsta. Pareiza, Rakstos pamatota mācība ir tā, kas atšķir patiesu sludinātāju no viltus praviešiem.

  No savas puses vēlos uzteikt e-intervējamo Ģirtu Šoli par atklātām un nesamākslotām atbildēm un novēlēt viņam arī turpmāk paturēt skaidru un reliģiozi nesagrozītu prātu.

  Kam Tu tici?
  Mīlestībai. Dzīves gudrībai. Labajam. Daudzām lietām.

  Ja mēs zinām, ka:
  1. Dievs ir mīlestība
  2. Dievs vien ir labs
  3. Īstās gudrības sākums ir Dieva bijība

  tad neskatoties uz tām citām (daudzām lietām) es teiktu, ka šī dvēsele vēl nav zudusi :)

Atbildēt