242. Kāpēc mums pēc iespējas stingri jāturas pie pareizas taisnošanas mācības?


Pasākums ar kristīgo iluzionistu

Piedāvājam uzaicināt kristīgo iluzionistu Zigmāru Atvaru uz jūsu pasākumu, draudzi, nometni, svētdienas skolu, alfas kursu, kāzām vai cita veida aktivitātēm un daudziem šis tikšanās pozitīvā gaisotne noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu.

uzaicini kristīgo iluzionistu

Zigmārs Atvars ar trikiem profesionālī nodarbojas jau piecpadsmit gadus, stāstot par Dievu dažādā veida auditorijām. Kā iluzionists viņš līdz šim uzstājies vairāk nekā 400 dažāda veida pasākumos ne vien Latvijā, bet arī Igaunijā, Somijā, Lietuvā, Slovākijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Lielbritānijā, ASV, Dienvidāfrikas republikā, Īrijā, Baltkrievijā.

Kopējais skatītāju skaits, kuri klātienē (neskaitot televīziju) redzējuši priekšnesumus, nu jau pārsniedz ir četrdesmit tūkstošus.

Kristīgais iluzionists ar saviem trikiem var labi piesaistīt to cilvēku uzmanību, kuri Dievam netic. Triki ir labs veids kā neticīgam cilvēkam atklāt Dieva patiesības. Viņam arī labi tas izdodas – raita valoda, uzrunājoši triki, veiklas rokas – brīnišķīgs veids kā pasludināt Evaņģēliju.

Tāpat šie triki paplašina ticīgo cilvēku iespējas kalpot ar Evaņģēliju līdzcilvēkiem. Triki šo sludināšanas procesu vienkāršo un iedrošina ticīgos izkāpt ārā no savas komforta zonas, lai būtu prieks citiem.

Arī Sv.Gregora kristīgās misijas centra direktors iesaka uzaicināt Zigmāru savā draudzē rādīt trikus un tādējādi pasludināt Labo Vesti interesantā un vienkāršā veidā.

Sazinieteis ar kristīgo iluzionistu Zigmāru Atvaru pa tālruni 29887616 (BITE) un vienojieties par vēlamo norises laiku un vietu.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.