Ieskaties

6 komentāri par “Kā patikt Dievam?

 1. Bet tomēr autori varēja plašāk izskaidrot atbildi uz pēdējo jautājumu, jo netiek sniegta atbilde uz to, ka tomēr minēts vārds “darbiem”

  Tātad no kādiem darbiem? Manuprāt No Kristus darbiem.

 2. nu, …BĻJ…e-Ingar !!!
  vai tu to neesi zinājis?/lasījis? … vai neesam tev stāstījuši??
  ka ticība nāk papriekš’, … pēc kam seko darbi!
  (un nevis otrādi :(tipa vajad tik darboties/rosīties, gan jau tad Dievs neliegs ar savas dāvanas (kā ticību, un savu žēlastību)))
  – – –
  ka dotu tagad vienam pa to cieto pauri ar “Kristīgās Mācības” grāmatu

 3. talyc, tu nepareizi interpretē Jēkabu! Tur rakstīts tā, ja mēs darīsim labus darbus, tad Dievs mums ir parādā žēlastību! Tas ir, Jēkabs runā par to, kā grēkos grimušajam līkrocītim cilvēkam padarīt Dievu par parādnieku!
  Vot es izdarīju 3 labus darbus, tagad Dievam ir jāiespringst un jāsagādā man mūžīgā dzīvošana, nerunājot par tādiem sīkumiem kā miljons kontā, māja, mašīna un jahta… Tak ja vēl es izdarīšu pāris darbiņus, tad šis dievs man visu pasauli liks zem kājām un pac metīsies uz ceļiem manā priekšā!

 4. Mulder, tu nepareizi interpretē Rakstus!

  Lai gan iepriekšēja nožēla un tai sekojošie labie darbi neattiecas uz artikulu par taisnošanu Dieva priekšā, tomēr nav iedomājama tāda ticība, kas varētu būt un pastāvēt vienlaikus ar ļaunu nodomu grēkot un rīkoties pret sirdsapziņu. Bet pēc tam, kad cilvēks ticībā ir taisnots, tā ir patiesa un dzīva ticība, darbīga mīlestībā [Gal.5:6], tā ka labie darbi vienmēr seko taisnojošajai ticībai un ir kopā ar to. Ja ticība ir patiesa un dzīva ticība, tad noteikti ir arī labi darbi. Patiesa ticība nekad nav viena, bet vienmēr tai līdzās ir mīlestība un cerība.

 5. Rob, tak saprati ironiju! Es šoreiz piekrīty talyc un Robčikam, jo galu galā… tas ir Raksti!

Atbildēt