319. Ko atslēgu vara sevī ietver?


Protesti pret misteru Bīnu

Skaļus protestus izraisījis angļu televīzijas komiķa Rovana Atkinsona (pazīstams kā misters Bīns) televīzijas skečs, kurā viņš skāris reliģiskas tēmas.

Mediju pārraudzības birojā ienākušas 540 sūdzības par Dievu zaimojošo sižetu. Sižetu pārraidīja 15.novembrī televīzijas pārraidē, sakarā ar prinča Čārlza 60.dzimšanas dienu.

Atkinsons attēloja garīdznieku, kas stāsta Bībeles stāstu par ūdens pārvēršanu vīnā, attēlojot Jēzu kā personu, kas veic burvju trikus.

Tālākajā skeča daļā viņš stāstīja, ka Jēzus veicis arī dažādus citus trikus, bet Jeruzalemē nav guvis piekrišanu un ticis sists krustā.

Mediju uzraudzības birojs tajā nesaskata nekādu morāles principu pārkāpumu.

Skečs esot jāsaprot kā humoristisks priekšnesums, un, vai tā bijusi Dieva zaimošana, birojs nevarot spriest.

Get the Flash Player to see this player.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Protesti pret misteru Bīnu”

 1. gviclo:


  Lai cik ironiski tas nebūtu, ļaudis Jēzus laikā parasīja no Jēzus zīmes. Un šo noti ir skāris arī komiķis. Turklāt atcerieties, ka sātans aicināja Jēzus kļūt par brīnumdari, jo tad cilvēki sacītu – patiesi šis ir Dieva dēls, jo neko tādu mēs neesam iepriekš redzējuši. Viņš ir vienreizējs. Viņš dod maizi un izpriecas.

  Mēs esam visnožēlojamākie cilvēki, ja tikai šajā dzīvē ceram uz Kristu, māca apustulis Pāvils. Tiešām, noželojami mēs esam, ja mums baznīcā ir cirks un izpriecas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 2. Roberto:


  Skeča tekstu var lasīt ŠEITLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.