113. Kas ir iekāre?


Nelokāmi pārstāvēt Dieva Vārdu

“Bet šiem arī Ēnohs, septītais pēc Ādama, ir sludinājis, sacīdams: redzi, Tas Kungs nāk ar daudz tūkstošiem Savu svēto tiesāt visus un sodīt visus bezdievjus viņu bezdievīgo darbu dēļ, ko tie darījuši, un visu nekaunīgo vārdu dēļ, ko bezdievīgi grēcinieki ir runājuši pret viņu.” [Jūd.1:14-15]

Nelokāmi pārstāvēt Dieva Vārdu


Kopš pasaules iesākuma Dievs arvien kādu sūtījis atklāt savu Vārdu (Vārdu, kurš apsola Viņa labvēlību un glābšanu ticīgajiem, un brīdina neticīgos ar tiesu un sodu), līdz pat Kristus nākšanai no Debesīm, kad tas tika sludināts brīvi visā pasaulē.

Bet pirms Kristus dzimšanas Dievs šim uzdevumam izraudzījās vienu dzimtu no Ādama līdz Abrahamam, un no viņa līdz Dāvidam un tālāk līdz Marijai, no kuras dzima Kristus, kurš iemiesoja Dieva Vārdu.

Tādējādi tēvs Ēnohs nelokāmi pārstāvēja Dieva Vārdu, ko bija attiecīgi saņēmis no sava tēva, Ādama, kurš, savukārt, to saņēma no Svētā Gara.

Ēnohs pravietoja – Esiet modri, Dievs nāk ar tūkstošiem svētiem, lai visus tiesātu.

Tas ir attiecināms uz pēdējo tiesu, kad Viņš nāks ar visiem saviem svētiem īstenot spriedumu un nosaukt tos, kas tiks tiesāti.

Viņš vēršas pret viņu dzīvi un mācību sakot – Viņi skarbi un nikni runā pret Kungu, kas nāk. Viņi ir bezkaunīgi un lepni izsmej un zākā Viņu. Šos bezdievjus Dievs sodīs, jo viņu mācība ir bezkaunīga un nekaunīga.

Tādejādi Ēnohs šajā nodaļā vēršas pret to stāvokli, kāds būs pasaulē līdz pat tās galam, kādu mēs to redzam arī tagad savu acu priekšā.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Nelokāmi pārstāvēt Dieva Vārdu”

  1. Cody:


    Nesen LKR (Latvijas kristīgais radio) noklausījos raidījumu, kurā kāds vasarsvētku virziena pārstāvis stāstīja, ka Bībele ir grāmata, kas līdz malām piepildīta ar Dieva vārdu

    Tad nu man radās jautājums, Bībele ir Dieva vārds, vai Bībele ir grāmata, kurā ir Dieva vārds?

    Vai kāds redz atšķirību šajos divos variantos?

  2. Roberto:


    Atšķirība starp diviem izteiksmes veidiem ir jaušama. Iespējams sekojošās e-publikācijas kaut nedaudz palīdzēs tās izprast:Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.