291. Ko mēs apliecinām ar Svētās Lūgšanas galavārdiem?


Mīlestība, kas attiecas uz mums

“Jaunu bausli es dodu jums” (Jņ.13:34) – saka Jēzus: tas nozīmē, kurš Viņu pazīst, tas uzsāk jaunu dzīvi ar savu tuvāko, dzīvi pēc Jēzus baušļa. Kā sauc šo jauno bausli?

Mīlestība, kas attiecas uz mums


“Ka jūs viens otru mīlat, kā es jūs esmu mīlējis”. Jēzus Kristus mīlestība pret mums – kas tas ir? Vai tā ir tikai vārds vai arī mēs to esam piedzīvojuši?

Tikai tad, ja tā ir piedzīvota, tad varam mīlēt otru ar šo mīlestību. Jēzus mīlestība – tā ir mīlestība, kas nāk no mūžības un kuras mērķis ir mūžība. Tā nav piesaistīta laicīgām lietām, bet tā aptver mūs, jo mums jābūt mūžīgiem. Tā neļauj, ka to kas kavētu, tā ir Dieva mūžīgā uzticība mums. Jēzus mīlestība, tā ir mīlestība, kas, ja tai jāpalīdz otram, nekaunas ne no vienas sāpes, nevairās no atteikšanās un ciešanām.

Tā ir mīlestība, ar kuru viņš mūs visus mīlējis mūsu labā, tādēļ šeit uz zemes uz sevis uzņēmis cilvēku izsmieklu un naidu un mira pie krusta. Jēzus mīlestība ir mīlestība, kas uzņemas krustu. Jēzus mīlestība – tā ir mīlestība, kas domāta mums tādiem, kādi esam. Tāpat kā māte mīl savu bērnu tādu, kāds viņš ir un jo vairāk mīl, jo lielākas rūpestus viņai sagādā, jo viņa zina, ka tam vajadzīga viņas mīlestība – tāda ir Jēzus mīlestība pret mums. Viņš mūs pieņem tādus, kādi esam.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.