223. Ko nozīme tas, ka Draudze ir viena?


Ļaunums novedīs pie slikta gala

“Es to visu pārdomāju, lai saprastu, bet tas bija par grūtu manai saprašanai, tiekāms es iedziļinājos Dieva noslēpumos un kļuvu uzmanīgs uz to, kāds gals viņus sagaida. Tiešām, Tu viņus nostati uz slidena ceļa un liec viņiem gāzties, ka viņi iet postā.” [Ps.73:16-18]

Ļaunums novedīs pie slikta gala

Kāpēc Dievs dāvā cieņu, miesīgu veselību, jaukus bērnus, priecīgu un līksmu dzīvi nožēlojamiem cilvēkiem, bet pieļauj labiem un dievbijīgiem cilvēkiem ciest nelaimes, briesmas un trūkumu visas dzīves garumā?

Dievs rīkojas kā godīgs un dievbijīgs tēvs, kas kvēli vēlas uzaudzināt savu dēlu patiesas ticības zināšanā un bijībā, lai vēlāk par viņu priecātos, un nodotu viņam visas sakrātās bagātības.

Viņš dēlu pārmāca un šausta vairāk nekā cieš kalps. Viņš kavējas ar sodu pret nepaklausīgu kalpu, un it kā neievēro viņa iedomību. Tomēr tajā pašā laikā domā: Tu tā vairs neturpināsi. Un, kad pienāk laiks, izdzen kalpu no mājas.

Jeremija to ilustrē sekojoši: “Kāpēc bezdievjiem viņu ceļš labi izdodas un visiem krāpniekiem labi klājas? Aizvāc viņus projām kā avis kaušanai un novēli viņus jau laikus tai dienai, kad viņi būs spiesti izbeigt savas dzīves gaitas!” [Jer.12:1-3]

Ļaunums novedīs pie slikta gala. Bet Dievs pieļauj dievbijīgajiem sodu un sitienus, kad viņi ir droši un nepateicīgi, lai tie tiktu satricināti, un tādējādi, būtu spiesti pievērsties Dievam, meklēt palīdzību un mierinājumu caur Kristu.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.