Ieskaties

9 komentāri par “Kurš labāks?

 1. Visas cilveku radītas “reliģijas” ir musdienās tālu no Dieva. Ir jānāk jaunai visusaptverošai Mīlestības un Piedošanas Vispasaules Reliģijai.

 2. Kālab tieši Mīlestības un Piedošanas? Sex,Drugs & Rock’n’roll arī rullē.

 3. Nu ja:). Tā jau interesanta anekdote. Bet, ne mirkli nešaubos, ka luterānis ir autors, savādāk beigas būtu citādākas!! (laugh)

 4. Ir jānāk jaunai visusaptverošai Mīlestības un Piedošanas Vispasaules Reliģijai.
  ——————————-
  a kas vainas kristīgajai ticībai.par maz mīlestības un piedošanas,vai?

 5. galvenais ir kautkā nosaukties visiem kopā, par kautkādu reliģiju vai kautko un to reģistrēt visos iespējamos reģistros…
  nez vai apustuļi pavadīdami laiku sadraudzībā, sludinot un dziedinot un slavējot un lūdzot kopā domāja par kautkādu nosaukumu un emblēmām un vispasaules filiālēm. galvenais, šķiet, neieviest tradīcijas, kuru nozīmi pēc tam nevienam jaunpienācējam var neizskaidrot.

 6. Gal.2:9 vērodami to žēlastību, kas man dota, Jēkabs, Kēfa un Jānis, kurus uzskatīja par draudzes balstiem, sniedza man un Barnabam roku kopējam darbam, lai mēs ietu pie pagāniem, bet šie pie apgraizītajiem.
  10 Tikai lai mēs pieminētu nabagus, to es arī esmu centies darīt.
  11 Bet, kad Pēteris nonāca Antiohijā, tad viņam atklāti nostājos pretim, jo viņš bija kritis vainā.
  12 Proti, pirms kādi no Jēkaba ļaudīm bija nākuši, viņš ēda kopā ar pagāniem; bet, kad šie atnāca, tad viņš atrāvās un nošķīrās, bīdamies no apgraizītajiem.
  13 Un līdz ar viņu liekuļoja arī pārējie jūdi, un arī Barnabu viņu liekulība aizrāva līdzi.

Atbildēt